Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h a barátnőm mindenkinek kell én meg senkinek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és az egyik barátnőmmel aki neki tetszik mind járna vele és ezt írják is neki, meg írják neki sokan h tetszik nekik stb.. és nem tartom magam annyira jócsajnak de azért enm vagyok csúnya se..de én meg nem kellek senkinek..senki nem ír rám semmi..barátnőm meg még mondja is nekem h hát ez van h őt szeretik meg ilyenek:S engem ez elkeserít nem kellek senkinek..
2011. aug. 18. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Küldj magadról egy képet, nekem biztos tetszeni fogsz:)

21f

2011. aug. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Akkoriban én sem kellettem. :) De mára megváltozott a helyzet! :P Döglenek utánam a pasik! Üdv': a sorozatgyilkos lány. :)

Viccet félretéve nekem az volt a bajom, hogy nem igazán adtam magamra... Aztán 19 évesen elkezdtem szedni a szemöldökömet, meg mondjuk nagy ívben tojtam rá, mit mondanak mások, flörtölgettem, és rájöttem, hogy kezdenek szeretni a pasik... hogy mitől? Nem tudom... Talán több női hormont kezdett termelni a testem, vagy nem tudok mit mondani...

2011. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

értem:)

meg az is a baj..h mindenki így a baráti körömből tetszik a korunkbeli srácoknak..tehát ilyen 15-16-17 éveseknek..én valamiért egynek sem vagyok az esete:S csak a 20 éven felüliek fordulnak meg utánam:S

2011. aug. 18. 23:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is így voltam 16-17 évesen aztán most úgy fordult a kocka rájöttem hogy ha maga biztos vagyok, szexi, jó kisugárzásom van akkor dögleni fognak utánam a pasik és lám lám bejött.

Szóval ne azzal törődj hogy a barátnőd így meg úgy istenítik... kit érdekel?! Légy maga biztos..:D

2011. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot:)
2011. aug. 18. 23:51
 6/11 anonim ***** válasza:

kedves kérdező: én 15 éves vagyok, és kb 18nak nézek ki. Magas vagyok, és korán értem. A kortársaimnak én sem jövök be (de mondjuk ők sem nekem)

Én is a 18-19-20-as pasikat vonzom. És ezt a korosztályt találom én is vonzónak. Nem tudom, hogy miért van ez így, de én emiatt nem is bánkódom.

2011. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

én sem nagyon bánom..de azért ők ugye sűrűbben el is kerülnek..

és azért néha jó lenne hallani h tetszek valakinek vagy valami hasonlót

2011. aug. 19. 00:03
 8/11 anonim ***** válasza:
A 20as korosztály utánad megforduló pasijai Neked nem jönnek be? Mert, ha igen, akkor keresd velük a kapcsolatot, és neked is lesz párod. talán még érettebbek is mint a Te korosztályod. Ugyanakkor vigyázz is velük, mert lehet, hogy csak a fiatal, rajongó kislányt látják benned, akit meg lehet....ni és aztán mehetsz isten hírivel... Persze ez bármelyik korosztály egyedére igaz lehet..., szóval ha valakivel viszonyt is kezdesz, mielőtt lefeküdnél legyél biztos benne, hogy azzal érdemes-e. Inkább tartsanak "szűzQnak" mint hogy aztán hatalmasat csalódj!
2011. aug. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A barátnődet sok pasi szereti,de eljön az idő,amikor téged egy pasi fog szeretni örökre.
2011. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
küldj már nekem magadról priviben egy képet... én egy 18 éves csaj vagyok és én sem tartottam magam egyáltalán rossz csajnak... flörtölgettek is velem pasik a te korodban csak valahogy sosem lett belőle semmi pedig voltak jelentkezők... a lényeg annyi h mivel művészi suliba járok és modelekkel dolgozom jó szemem van az ilyenhez és ígérem hogy őszinte véleményt írok:)
2011. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!