Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenhol azt lehet a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenhol azt lehet a neten olvasni, hogy a fiúk ha ránéznek egy lány lányra, akkor először "az" érdekli őket, csak később a személyisége. Mennyi igaz ebből?

Figyelt kérdés
Nekem ez nem tűnik igaznak....
2011. máj. 18. 07:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Persze én lány vagyok,nem fiú.
2011. máj. 18. 07:46
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem csak az érdekli őket, de a fantáziájuk, ha beindul akkor jó csajnak találják, ezért nagyobb az esélye, hogy összejönnek.
2011. máj. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki kell ábrándítsalak, később is csak "az" érdekel minket :)
2011. máj. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vagy nem.


3 éve van barátnőn de még sose csináltuk, ő most 17 de még nem kész rá, én meg nem erőltetem. Addig vár, amíg akar. De attól nagyon szeret engem.

2011. máj. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hááát a lányoknak is "az"jutt elöször az eszébe! csak tudatalatt! mert ha már vkihez vonzódsz! :) kémia :)
2011. máj. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Helyzet és személyfüggő, de biztos, hogy "az" tényleg az első gondolatok között van. Érdekes paradoxon ez: a nők általában szeretnék, hogy a férfiak ne csak "azt" akarják tőlük, mégis tudják ezt a reakciót a férfiak részéről, és rá is erősítenek öltözködéssel, sminkkel évszázadok óta. Lányoknak: ha felkelted a fiú nemi érdeklődését, esélyt kapsz arra, hogy megszerettesd magad vele. Fiúknak: ha megérinted a lány lelkét, esélyt kapsz arra, hogy szexuálisan is kívánjon. 34/F
2011. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

miért, van fiú lány is, vagy lány fiú?! XD


am így van, először popsi, mellek, lábak, majd arc, végül úgy az egész...:P

Aztán jöhet a megszólítás, felszedés, és már ott is tartunk, hogy nálunk vagyunk, és ruha nélkül....XD

szal sztem ez tök természetes, hogy először az jut eszébe akár a lányak a fiúról, akár a fiúnak a lányról, hogy milyen lehet az ágyban...:P

2011. máj. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez is mint annyi minden, személyfüggő.

De elég sok esetben ez fordul elő, nemhiába lehet róla olvasni.


Lányként az egyik válaszolónak azt tudom mondani, hogy nekem "az" eszembe se jutott barátommal kapcs amíg össze nem jöttünk, és a kezei rajtam nem voltak :D Max a csókot képzeltem el, de amikor először láttam akkor biztos nem még. Akkor csak annyi volt, hogy szimpatikus volt, tetszett, és szerettem volna jobban megismerni. De ha valaki felvetett volna ilyet, csak kiakadtam volna, hogy te jó ég, nem is ismerem még! Az egy dolog, hogy tetszik, de nah...


Barátom minden gondolatát meg nem ismerem, de azt tudom, hogy én is kezdettől fogva szimpatikus voltam neki, és szerintem elég jó eséllyel lehet mondani, hogy nem csak arra kellek neki, mert ő nem is akar házasságon kívüli szexet senkivel. Tudom ez végképp nem gyakori, de ez is megesik.


Viszonyítani sokat nem tudok, max még pasi haverok véleményét tudom mondani. Ott is ismerek olyat aki egy csajról alapból nem asszociál a szexre, még ha be is jön neki. De akiről ezt biztosan tudom, azt egy kezemen meg tudnám számolni. Mondjuk tegyük hozzá, hogy nem erről szoktam kérdezgetni a haverokat :P De azért ismerek jópár olyan srácot akit elég normálisnak tartok ahhoz, hogy így viszonyuljanak a dologhoz.

2011. máj. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért zavar ez annyira? Engem nem zavarna, ha egy lány rámnézne olyan "tegyél magadévá nézéssel" és nem azzal kezdené, hogy mik a kedvenc aktivitásaim stb.
2011. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Apám!!!Házasságon kívüli szex???!!Hol élsz??Biztos valami vallásos szekta atgja vagy.Összeházasodtok és kiderül hogy a férjednek 3cm a farka, vagy fel sem áll.Akkor mi van?

Baromság!Azon kívül sok élménytől megfosztja magát az, aki csak a házasságkötés után kefél.Három melled van, a férjed meg azt hiszi, hogy ez a természetes, mivel még nem látott meztelen nőt.

2011. máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!