Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Milyen számotokra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Milyen számotokra az ideális lány SZEMÉLYISÉGE?

Figyelt kérdés
Nem érdekel a külső rész, viszont kiváncsi lennék, hogy a pasik miyen tulajdonságokat/szokásokat/stilusokat szeretnek egy lányban ??
2010. ápr. 13. 15:39
 1/3 anonim válasza:

Elég összetett a kérdésed:)

Nekem a belső-külső alkot eggyütt egy képet.

Viszont amit mindenképp elvárnék egy lánytól, hogy legyen őszinte, vidám, odaadó, meg ilyesmik.

Viszont nekem minden személynél más-más tettszik. Lehet az egyiknél nem tettszene pl a pörgősége, a másiknál pedig kimondottan szeretném ezt benne.

2010. ápr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%-ban ördög, 30%-ban angyal, legyen laza, mosolygós, vidám, vonzó, de legyen szenvedélyes is, és ne kezdjen el hisztizni ha ebédre bableves van füstölt csülökkel és nem zöldség, és ne hisztizzen ha esetleg benzin vagy korom kerül a körme alá.
2010. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a keményebb csajok , pl. birja a gépeket , fegyvereket fú az nagyon begerjeszt engem , ha skinhead , ja és a lényeg , h szeressen.
2010. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!