Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A visszahúzódó lányok hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszahúzódó lányok hogyan gondolkoznak? Miért csendesek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 16:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a nagy szerelmet várják?bár én csak pasiból vagyok..ők mire gondolnak
2011. máj. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azert vannak csendben,mert figyelnek es gondolkoznak :) Hogy hogyan,azt nem tudnam definialni
2011. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó,akkor min gondolkoznak?
2011. máj. 18. 17:19
 4/12 anonim válasza:
80%

én a csendes lányok közé tartozom. nálam a csendesség oka az hogy mindigis csúfoltak az iskolában és ma sem merek megszólalni hogy mivan ha valami rosszat mondok és egyből leleszek oltva. de abból is fakadhat a csöndesség hogy másképp gondolkoznak mint az a környezet amiben te megismerted az illetőt. én olyan vagyok hogy az osztályban csendes de ha a barátnőimmel vagyok vagy anyuval akkor be nem áll a szám. :)

16/L

2011. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen felesleges folyton jártatni az embernek a száját. Nem bírom azokat az embereket, akiknek mindig a társaság középpontjában kell lenniük, különben nem bírják ki, és azokat sem, akiknek be nem áll a szájuk, mindig mindenre tudnak mondani valamit, mindig mindenre van egy sztorijuk...

Na most mivel az ilyeneket idegesítőnek tartom, nyilván azon vagyok, hogy én ne így viselkedjek, így inkább csendben maradok. De ha előkerül egy értelmes téma, akkor persze én is megszólalok, csakhogy általában nem szokott előkerülni.

2011. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó válaszolóval egyetértek: engem is néha csúfoltak, meg amúgy sem vagyok vmi nagyszájú.. De ha rokonokkal beszélgetek, vagy a legjobb barátnőimmel, meg a kiszemeltemmel, akkor meg be nem áll a szám.:D És a visszahúzódó lányok azlrt csendesek, mert félnek hogy vmi rosszat mondanak, ami miatt megvetik őket.
2011. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
*már nem az utolsó, hanem az utolsó előtt válaszoló
2011. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem attól is függ, hogy milyenek a szülei. hogy pl. mennyire szidják le mondjuk egy rossz jegyért vagy mert valamit nem jól csinált
2011. máj. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hümi ***** válasza:

ezt úgy írod mintha vmi külön faj lenne...

am nekem apum, anyum állandóan mindenhez-mindenről tudnak valamit mondani én viszont nem :D nem az van, hogy ilyenkor nagyba gondolkozok vagyis vmikor az is de inkább nemtudok hozzászólni a témához vagy csak figyelek, hogy h lehet egyes embereknek ekkora szófosásuk :D

2011. máj. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

17:18as vagyok

En speciel azon szoktam gondolkodni hogy akiket figyelek, vajon mit miert mondanak/tesznek. Szerintem ha egy beszelgetest csak hallgatsz, de nem szolsz bele, sokkal jobban meg lehet erteni masok velemenyet, hiszen igy csak erre koncentralsz, ellenben ha te is beszelsz, nyilvan a sajat allaspontodat fejted ki, tehat a figyelmed egy resze a tobbiekrol elterelodik arra, hogy a te gondolatodat alatamaszd. En szeretek odafigyelni aprosagokra is, ezt pedig ugy tudom leginkabb megtenni hogy csak csendesen szemlelodom :) Meg nem szoktam kulonosebben azt erezni hogy kivancsiak a velemenyemre, sokszor ezert maradok inkabb csendben. De a csaladommal,illetve meg 4 emberrel -akik a barataim- nekem is nagy szam van :D

2011. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!