Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerkedhetnék meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedhetnék meg az egyik évfolyamtársammal? 15/L

Figyelt kérdés
Most vagyok 9.-es, ő pedig már 4 éve itt van. Barátnője már 4-5 hónapja nincs. Hogy közelítsek hozzá? Az a baj hogy a baráti társasága és az enyém nem állnak valami közel egymáshoz :S Meg nem igazán tudom, hogy ráírhatok-e én vagy valami? Ilyen téren nagyon félős vagyok :S 15/L
2011. máj. 19. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
a suliba amikor jön a folyoson, kapd el, tűzd oda a falhoz és smárold le ...
2011. máj. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
hogy lehet az évfolyamtársad ha már négy éve ott van és te kilencedikes vagy?? négy éve kilencedikes?? elég sokszor bukhatott :) ha ilyen sötét akkor ugy kezdesz ki vele ahogy akarsz ugyse fog neki leesni ha elrontasz valamit :D
2011. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

15:24 egyszer már megtörtént:DDD...de sajnos csak álmomban:( xD

15:26 kisgimis, az azt jelenti hogy 5. osztálytól oda jár:D jó tanuló asszem majdnem kitűnő úgyhogy ezzel semmi gond:D

2011. máj. 19. 15:27
 4/8 anonim ***** válasza:
aki keres az talál... biztos van olyan haverja a srácnak akit te is ismersz és akkor kérd el attol az illetőtől az msn címét..
2011. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát, közös ismerősünk lenne... de pont ez az! mit írjak neki? milyen okból vettem fel? én sose veszek fel fiúkat, mindig ők vesznek fel engem :S
2011. máj. 19. 15:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Például kérdezni akarsz valamit az egyik tanárról, vagy tantárgyról, amiből tudod hogy jó.:D
2011. máj. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*segítséget kérsz benne, megkéred hogy el tudná-e magyarázni, így találkozhatnátok is.
2011. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azon már én is gondolkoztam, csak nem furcsa hogy az osztályom tele van észlényekkel, én meg egy másik osztályban lévő fiút kérek meg akivel még sose beszéltem? xD:SS
2011. máj. 19. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!