Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » TSZ-tag szerelmi élete bajban!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tsz-tag kérdése:

TSZ-tag szerelmi élete bajban! Van itt valami normális lány aki szánna rám egy kis időt hogy pár konkrét problémámra választ adjon?

Figyelt kérdés
A 2 éves kapcsolatomról lenne szó...leírnék mindent részletesen de sajnos nincs itt annyi karakter amibe eltudnám így mondani.Aki segítene irjon egy privátot amibe valami email, vagy msn van hogy mihamarabb segíthessen.
2011. máj. 19. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
92-ben szűnt meg az utolsó TSZ. Tehát nem értem.
2011. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az a nevem....huh súlyos
2011. máj. 19. 21:35
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Akkor miért beszélsz magadról E/3-ban? Skizofrén vagy esetleg?
2011. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mert nekem így esik jól :D különben meg így talán jobban felfigyel az ember a kérdésre, mivel elég sok hozzászólásomon kacagnak a többiek.
2011. máj. 19. 21:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg megtévesztő ez a TSZ-tag. Én is rögtön arra következtettem, mint az első. Legközelebb rakj inkább pontot(plusz nagybetű), akkor senki nem érti félre. Privátot én nem adok meg sajnálom, de itt esetleg segítek, ha mégis rászánod magad.
2011. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
túl hosszú a sztori sajnos:/ meg nem akarom hogy neadjisten magára ismerjen az illető.Nézegette már az elektronikus postaládámat e...
2011. máj. 19. 21:45
 7/14 anonim ***** válasza:
hany eves vagy kedves tsz-tag???
2011. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
21 leszek...nem szexuális felvilágosítást kérek és nem is zaklatnék titeket bugyuta kérdésekkel.
2011. máj. 19. 21:53
 9/14 anonim ***** válasza:
:)).....nem azert voltam kivancsi a korodra mert felvilagositast szeretnek osztogatni:))hanem h nem biztos h lenne kedvem az ilyen 13-14 eves szerelemi storykhoz:P....amugy 21L...
2011. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
elozo....ja meg azt is elfelejtettem leirni h ha gondolod megoszthatod a problemadat,hatha segitsegedre leszek.
2011. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!