Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, ha egy lány így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy lány így jelzi hogy foglalt?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett egy lány és elhívtam egy találkozóra, hogy jobban megismerhessük egymást. A megbeszélt helyen a barátjával jelenik meg kézen fogva, "ugye nem baj ha ő is jön?" . Mondom "nem baj, érezzétek jól magatokat, sziasztok". Hogy lehet valaki ennyire tapintatlan? Pedig tudta, hogy nagyon tetszik nekem...
2011. júl. 29. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég bunkóság volt. Én mindig közlöm előre, hogy van párom.
2011. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bunkó! Ilyennel nem szabad foglalkozni!
2011. júl. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szegény te.

Jól megszivatott.

Remélem egyszer ő is pont így jár.

2011. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen lányok úgy hogy legközölebb legyél már okosabb. Sok nő szeret szívatni:) Ne dőlj be egy libának.
2011. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Először arra gondoltam, hogy mikor felhívod bemondja, hogy a hívott fél foglalt, de ez sokkal dúrvább.Meg egyébként nincs jobb dolga, mint mindkettőtök idejét elbaszni?
2011. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Ne normális hülye p.csa. Az is teljesen érthető lett volna, ha leordítod a francba.

Jól tetted, hogy otthagytad őket. Vagy azt hitte, hogy majd te perkálod ki a faszijával való szórakozást?

Szard le az egészet, ilyen kis ribanc miatt ne emészd magad.

2011. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
elég sötét ki ku*rva lehetett! lehet hogy most nem így gondolod de akinek ennyi esze van és ennyi emberség szorult belé attól jobb minél messzebb lenni, nem hogy még barátnő...
2011. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Ez milyen kérdés?! Most azt várod, hogy leribancozzuk? Hát egy retek a csaj, te meg hülye és PONT!
2011. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ne foglalkozz ilyen hülyékkel! ja és legközelebb jól gondolod meg hogy kit hívsz el találkozóra, sajnálom hogy így jártál:((.
2011. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!