Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy felejtsem el, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác évvel idősebb nálam,egész éven próbálkoztam hogy elérjem,h tetszedjek neki,belém szeressen,kisseb sikereim voltak is valamikor azt éreztem huu ezmár tuti összefog jönni,de csalódnom kellett(már nem először).Most év vége felé már egy másik csajjal kezdett el "foglalkozni",ez egy olyan rib@nc féle csaj és egy-két héttel előtte még ki se álhata,de most nem tudom h mi történhetett,ahogy néz rá én megőrülök olyan féltékeny vagyok,vesztetteem,ezt van,sok csalódás jut nekem,itt már nincs más választásom, el kell felejtenem,de hogyan,segitenétek,vagy esetleg ebből még lehet valami???amit én nemhiszek.Jah és már nincs csak 1 hetem mert ballagni fog.Nem tudja h szeretem,nem mondtam még el neki.

14/L :(


2011. máj. 19. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

IGYÁL


sokat

2011. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem az nem fog segiteni:D
2011. máj. 19. 21:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak úgy kíváncsiságból..Mi a keresztneved? (Bocsi a személyes kérdésért csak nagyon ismerős a szitu)

Szerintem próbáld meg kerülni, de szerintem sose késő még tenni..Ha jól csinálja az ember a dolgokat változtathat a másik érzésein és belé szerethet, engem mondjuk így csábítottak el, nem tudtam egy ideig (1hét) hogy mit is akarok de rájöttem hogy a másik szeret, és nem ver át, és belé szerettem. :)

2011. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Seemmi baj,de inkább privátba küldöm el,ha igy redben lesz.Á én azt nem hiszem h velem is ez a szitu lene,de azért köszi a segitséget,akkor küldöm privibe a nevem:)
2011. máj. 20. 07:20
 5/7 anonim ***** válasza:
hmmm... majdnem teljesen hasonló szituációban vagyok, csak fiú. ha gondolod tudunk beszélgetni ezekről, egy cipőben járhatunk, ha van kedved írj privátban:)
2011. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ballag?


Vinnék neki a ballagására egy csokrot, egy borítékban mellé a telefonszámom.... :)

2011. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már tudja a telószámom,de azért köszi a választ.:)
2011. máj. 23. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!