Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen helyzetben összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki 16 éves és a fiú 25 éves. Közel se laknának, kb. 170 km-re vannak egymástól. Viszont mindketten kedvelik egymást, mondhatni közel kerültek egymáshoz. Egyik részről sincs semmiféle kihasználás. A fiú szeretne vele járni és megtenne mindent amit lehet. A lány két okból mégsem, a távolság és a korkülönbség. Érthető az ok, de meglehetne a szerelem kettőjük között, ha igent mondana a lány. Mit tennétek vagy mit gondoltok erről? Kérlek írjatok kort és nemet is, ha lehet.
2011. máj. 19. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Lány szemszögéből: Vajon mit szeretne, tetszem neki? Mit szólnak majd a szüleim/barátaim/környezetem? Nem lesz belőle balhé? Stb... ?


Fiú szemszögéből: Öcsém, remélem legépelem...

2011. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak olyannal jövök össze (és így is tettem mindig), akibe szerelmes vagyok. A szerelem pedig nem ismer határt, se korban, se távolságban. Ez nem olyan nagy korkülönbség, és a távolság is leküzdhető. De ahogy mondtam már, én csak olyannal jönnék össze, akivel szerelmesek vagyunk egymásba. Szóval inkább arra voksolnék, hogy találkozgassanak, ismerkedjenek még, és ha megvan a láng, akkor próbálkozzanak meg kapcsolattal.

20L

2011. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem húzós a dolog. Úgy kezdeni egy új kapcsolatot, hogy rögtön az elején, nagy kor és távkülönbség van cinkes...de semmi sem lehetetlen, csak nem sok rá az esély, hogy működjön is :S
2011. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem gáz ha egy 25 éves pasas egy 16 éves lánnyal jár.

Erre mindketten rá fognak jönni,ha egy kicsit jobban megismerik egymást..teljesen más világban mozognak,más élet,más problémák,már értelmi,érzelmi fejlettség.

És még ott van a 170 km! Ezt nagyon nem kéne erőltetni.De ez legfőképp a pasi részéről kínos,mert neki ezt tudnia kéne.

2011. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen kor különbséggel szerintem egész gáz ez az egész! A lánynak most fog majd idővel jönni az érettségi a srác meg már lehet hogy a diplomán is túl van vagy már dolgozik. Plusz a távolság... ebből semmi nem sülne ki csak időpazarlás szerintem. Sok olyan hal van a vízben aki közel is lakik és korban is passzol. F/20
2011. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A második válaszolóval értenék egyet, hogy ismerkedés és találkozás lenne meg előtte, aztán dönteni. De a szituáció nem adja.
2011. máj. 19. 23:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a korkülönbséggel nem lenne bajom. Mindig is a +7 jött be. De persze ez is változó lehet. A szülők sem egyformán állnak a dologhoz. Nálam anno jó néven vették, hogy idősebb fiúval járok, azt mondták, hogy megbízhatóbb.


Viszont a távolság...az már egy picit húzós. Nem szeretném, ha távkapcsolatom lenne. Engem inkább ez bizonytalanítana el.


23/L

2011. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!