Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek ilyen helyzetben a pasival?

Figyelt kérdés

Van egy srác 1. csak 3 hete ismerem, 2. Eddíg 2x találkoztam vele, ahol nagyon kedves volt udvarias (1. talin boltban még a kosaram is vitte :) ), közben váltottunk pár sms-t, elég sok mindent tudok róla, sokat mesélt magáról, a családjáról, terveiről stb, a múltkor megakart csókolni, de elléptem és most megint lesz egy tali, de nem érzek iránta semmit , csak kíváncsiságot,hogy megakarom ismerni. De, ha végig gondolom az eszem azt súgja oké a srác, megér egy próbát, de érezni nem érzek semmit, természetesen nem várok szerelmet, de azért valami szikrát...

Megharagudna,ha időt kérnék,hogy megismerjem? 22 éves, én 20 L.

Nem akarok szórakozni vele, megbántani sem akarok senkit....


2011. jan. 30. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A csók azért még nem a világ, igaz érzelem nélkül nem is valami felemelő, de kiismerheted és nem kell időt kérned, ha "megengeded".
2011. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igaz, de az első csókom lenne...

Lehet túl reagálom a dolgot, de nem szeretném így megejteni a dolgot, hanem kapcsolattal...

2011. jan. 30. 22:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerjétek meg egymást jobban, ésha érdemesnek találod rá, próbálkozzatok meg egy kapcsolattal (:

2 találkozás után amugyse tud meg sokat az ember a másikról. és véleményem szerint mégiscsak a személyes találkák a legcélravezetőbbek mint az smsek

2011. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Akkor sz.tem az lesz, amit gondoltam tiszta vízet öntök a pohárba és megmondom,h szeretném megismerni, ha tényleg olyan amilyennek megismertem akkor megérti :)

2011. jan. 30. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert nem jön be külsőre, úgy pedig úgyse fogsz tudni beleszeretni.
2011. jan. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt,hogy nem jön be külsöre nem mondanám ....

Egész helyes és jól áll neki a Baseball sapka :D

Szóval, nem igazán igaz ez, bár az zavar,hogy kb egyforma magasak vagyunk....

2011. febr. 1. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!