Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten hol lehet a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet a legjobban normális lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ahol tényleg normálisak és 16-22 év között vannak. Hol lehet jól clubokban, discoban, pubokban, bárakban, kávézókban? 17/f
2011. nov. 2. 22:43
 1/5 Dr. Faragó Tamás válasza:
BME
2011. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
művészeti iskolában
2011. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most akkor menjek át egy másik iskolába vagy ezt nem teljesen értem!? Elhiszem, hogy ott vannak jó csajok, de nem kifejezetten iskolára gondoltam mivel oda nem nagyon tudok bemenni. :D
2011. nov. 2. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:
meg amúgy is a BME-s extra okos lányok számodra elérhetetlenek.
2011. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem egy srác a múltkor a metrón szólított meg. Máig bánom, hogy nem voltam érdeklődőbb vele. =(
2011. nov. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!