Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mielőtt elhívom randizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt elhívom randizni a lányt, akkor mondjam meg neki, hogy beteg vagyok vagy később?

Figyelt kérdés
20 éves, első ránézésre átlagos külsejű pasi vagyok. Soha nem kezdeményeztem, viszont csajok már nyomultak rám. Mindegyiket elutasítottam, gyakorlatilag megfutamodtam, mert ha megismernének, megtudnák a betegségem. Az orvosi diagnózis szerint egyik karom csontozata és izomzata túlfejlődött a másikhoz képest, ez hosszban 1 kézfejnyi különbséget jelent. Senki sem veszi észre, de ennek az az ára, hogy kerülöm a közösségeket és nem merek lányokat leszóllítani, mert valószínűleg esztétikailag nem tartanának szépnek.
2009. márc. 14. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ostobaság, hogy emiatt menekülsz a közösség elől. Inkább az elején, ha pl. valaki nézni kezdi a karod, üsd el valami poénnal, nevess és senki nem fog vele utána foglalkozni. De ha rejtegeted és takargatod, mindenkinek feltűnik.
2009. márc. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se takargasd, ismerkedjetek meg. nem egy kézen múlik a kapcsolat.

pl. nekem ha lebénulna a párom, vagy akármi akkor is szeretném és vele lennék. egy ilyen szervi probléma nem akadály.

2009. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sincsen ezzel semmi probléma, ha mellette kedves, figyelmes, jó humorú fiú vagy. csak bátorság, mindenkinek van valami hibája. nekem például műteni kellene az állkapcsomat, mert eléggé hátra van csúszva, és ez még súlyosbodhat a korom előrehaladtával. sőt a bal szememmel nagyon rosszul látok. ez mégsem jelent semmiben hátrányt, igazából észre sem venni (szemüveget sem hordok, a jobb szemem teljesen kiküszöböli a bal szemem hiányosságát). szóval emiatt tényleg ne legyél félénk! biztos érzékeny srác vagy, ha ilyesmi ennyire zavar, azt sok lány még szereti is.
2009. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

hívd el randira, és még a randi alatt tisztázd vele!

így nem fogja érezni azt sem, h el akarod hallgatni, de azt sem, h úgymond traktálni akarod vele.

Mondjuk séta közben, mielőtt arra kerülne a sor, h megfogjátok egymás kezét, mondd el neki, h mi a helyzet a kezeddel. Nem is kell részletekbe menni (ő úgyis kérdezni fog, ha érdekli), csak egyszerűen mondd neki, h "az egyik karom csöppet hosszabb, mint a másik." - esetleg meg is mutathatod, mennyivel.

Amúgy az én egyik karom is látványosan hosszabb a másiknál, nem egy egész kézfejnyi a különbség, de azért a ruháimból mindig 6-7 cm-rel kintebb van az egyik kezem, mint a másik (kabát alól a pulcsi pl)

Ezt nem is mondtam a páromnak (elég természetesen kezelem, eszembe se jutott, h mondanom kellett volna), hanem csak álltam vele szemben, és vhogy szóba került. Nevettünk rajta egyet, és kész.

Szóval jó már az elején tisztázni, de semmiképp se a randi előtt, és ne is várd meg vele a következő randit.

Főleg, ha komoly kapcsolatot tervezel. :)

(22/L)

2009. márc. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
te ne vagy normális bocsi ilyen miatt vissza utasítani egy lányt főleg többet is hááát csak nyugodtan ismekedj ez lehet még akár a sex epiled is és nyugodtan is merkedj akinek ez miatt nem jönnél be az meg mehet a....
2009. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskorom óta hyperhidrózisban szenvedek,ami annyit jelent,hogy bármilyen helyzetben mind a kezem,mind a lábam képes annyira izzadni,hogy szinte csöpög belőle.Volt egy idő,hogy nagyon rosszul éreztem magam emiatt,és féltem mit fog szólni hozzá a barátom,mindig feszengtem,ha megfogja a kezem mit fog mondani...:) Felesleges volt.Mikor még ott tartottunk,hogy "ismerkedtünk",mert előtte már 3 éve osztálytársak voltunk,akupunktúrás kezelésre is elkísért,kezdetben nem volt tisztában vele,mit jelent,de elmeséltem és persze Ő is látta és teljesen normálisan kezelte...én stresszeltem,ami még tovább fokozta,mert ezzel nagyon nehéz tud lenni együtt élni,de Ő akkor is megfogta a kezem és el nem engedte semmi pénzért:)Ma pedig már alig jelentkezik..és nem is csinálok belőle ügyet.Korábban,ha erről írtam,már a billentyűzet is csupa víz volt a kezemtől,de mint most is tiszta száraz a tenyerem.Másnak teljesen máshogy jön le a probléma,hidd el ezen csak Te aggódsz:) Utána mondtam is neki,mivel mellettem ült tanórákon(akkor még nem volt közünk egymáshoz),hogy mindig féltem,hogy esetleg mond valamit,erre a reakciója az volt,hogy ettől még jobban szeret és hogy ez aranyos:) Ha Szeret valaki,úgy Szeret,ahogyan vagy,ahogy létezel!:) Azóta is együtt vagyunk lassan egy éve és nagyon-nagyon szeretjük egymást!
2009. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
18/L voltam,az utolsó hozzászóló:)
2009. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Áhh multkor néztem a tvben egy híres rendezőnek egyik karja legalább 2 kézfejjel rövidebb:)

De ez szexepil:) Nehogy emiatt szégyeldd magad, ez egy óriási különlegesség:)

2009. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl inkább az zavarna, ha mondjuk vkinek az arcával lenne probléma. Az, hogy rövidebb az egyik kezed szerintem egy kapcsolatot nem befolyásol.
2009. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a bal mellem szemmel láthatóan nagyobb,mint a jobb.Soha senki nem törődött ezzel.Volt aki megjegyezte,volt aki nem.Persze mindez csak azután,h elfogadtam magam olyannak,amilyen vagyok.És nem hordok fehér nagyon feszülős felsőket.Megtanultam magamon nevetni,így a rosszindulatúak már gúnyolódni sem akarnak velem.Sajnos ilyen emberek mindig vannak,de ha nem foglalkozol velük,akkor egy idő után abbahagyják.


22L

2009. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!