Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mielőtt elhívom randizni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielőtt elhívom randizni a lányt, akkor mondjam meg neki, hogy beteg vagyok vagy később?

Figyelt kérdés
20 éves, első ránézésre átlagos külsejű pasi vagyok. Soha nem kezdeményeztem, viszont csajok már nyomultak rám. Mindegyiket elutasítottam, gyakorlatilag megfutamodtam, mert ha megismernének, megtudnák a betegségem. Az orvosi diagnózis szerint egyik karom csontozata és izomzata túlfejlődött a másikhoz képest, ez hosszban 1 kézfejnyi különbséget jelent. Senki sem veszi észre, de ennek az az ára, hogy kerülöm a közösségeket és nem merek lányokat leszóllítani, mert valószínűleg esztétikailag nem tartanának szépnek.
2009. márc. 14. 11:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, ha ügyesen használod ki a helyzetet, akkor ez lehet a szexepiled :) Komolyan mondom, te netuddmeg, hogy mennyire kajálják ezt a nők...(természetesen amennyiben mellé még jó fej vagy, normális, és alapvetően megbízható/hűséges) 24/F
2009. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha emiatt visszautasít majd egy lány, ne sértődj meg, az azt jelenti, nem is hozzád való.

És lesz akinek ez nem számít, aki szeretni fog.

keresni kell.

nem csak téged utasítanak vissza, azok is sokszor kapnak kosarat akiknek nincsen fejlődési rendellenességük, sőt.


szerintem az ismerkedés elején, de ne rögtön a legelején, talán pár nap, függ attól milyen gyakran találkozol majd azzal a lánnyal akit kinéztél, és aki téged is kedvel.

2009. márc. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
28/L vagyok, ilyesmi soha nem zavarna, ha sokat magyarázod magadnak, hogy nem vagy esztétikus még elhiszed, és a kisugárzásod is elmegy. fel a fejjel irány a csajozás!
2009. márc. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
Figy, ha nagyon zavar, akkor plasztikai sebész megoldja... De emiatt ne egyél gátlásos=)
2009. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi sosem zavarna. Az sokkal inkabb, ha emiatt folyamatos lelki patyolgatasra szorulnal. Es kulonben is - a hosszabb karoddal olyan helyekre is elerhetsz konnyeden, ahova mas foldi halando nem is almodna... ;)
2009. márc. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!