Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetne esetleg olyan barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetne esetleg olyan barátnőm amilyet szeretnék?

Figyelt kérdés

Sajnos az idősebb dekoratívabb lányokra bukok...az én korosztályomba sajnos a lányok nekem nagyon gyerekesek és szánalmasak.És sajnos ebből adódik az hogy még nem volt barátnőm. Segítsetek hogyan lehetnék sikeres!!??

Köszönöm

16f


2011. máj. 20. 22:05
 1/7 anonim válasza:

Csak jobban körül kéne nézned, más helyeken. Nekem van egy pár barátnőm, akik igaz néha ha fáradtak tudnak gyerekesek lenni, de az élet minden egyes dolgáról lehet velük beszélgetni.

Biztos fogsz találni egyet!

17/l

2011. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia


Tudod, a pasi később érnek, mint a nők. Úgyhogy nem nagyon van esélyed idősebbnél :( legalábbis én, amikor 18-20 voltam, nem a 16 éves pasikat néztem;)


L/24 :-)

2011. máj. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, legalább 4 idősebb nővel volt dolgom! 3 jó volt az ágyban nagyon, lehetett tőlük tanulni egy csomó dolgot. Hosszú távon legalább egykorú vagy fiatalabb nő kell egy férfi mellé. 27/F
2011. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 20 évesen 24 éves barátnőm volt. Aztán 23 évesen 21...

Most meg még ennyire sem érdekel a korkülönbség. Vagyis sosem érdekelt, de már szélesebb körben nézelődhetek. Nem életkor alapján kell párt keresni.

2011. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még túl fiatal vagy,kb. 20 évesen már lesz esélyed idősebb csajnál.
2011. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik korodbeli éretlen. Példának okáért én sem. Csak keresgélj!
2011. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyik o.társam (nem rég lett) 17 és végzős barátnője van egy éve. szóval simán lehet
2011. máj. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!