Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő telik el az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő telik el az első randi és a szex között? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés

köszi

21/L


2010. febr. 14. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Korfüggő,én 16 vagyok bnőm 15,2.5 hónapja vagyunk együtt és most kezdtünk el erről komolyabban beszélgetni.De haverom bnőjével csak 4 hónap után beszélt erről,szóval változó.De szerintem átlag 2-3 hónap,inkább több. :D
2010. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Egy csaj ismerősöm 4 nappal az első randi után feküdt le először a barátjával.
2010. febr. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez változó, nekem volt olyan barátom akivel az egész csak szexnek indult, ezért a 2. randin feküdtünk le egymással, de komolyabb lett és együtt voltunk majdnem egy évig. Persze ez kivételes eset, általában 2-3-4 hét múlva, attól függ, hogy milyen a másik. Én nem nagyon hiszek abban, hogy attól jobb lesz a kapcsolat vagy jobban fog tisztelni a pasi attól h hónapokig nem fekszem le vele. Sosem volt még rá példa h ne szeretett vagy tisztelt volna egy pasi ha nem vártam 2-3 hónapot a szexel, sőt mindig én voltam aki szakított és a szexnek semmi köze nem volt hozzá. Szerintem ha két felnőtt ember összejön és egyikőjük sem szűz már, akkor 1 hónapnál tovább teljesen felesleges húzni az időt, mert semmin nem fog változtatni, de persze ez csak az én véleményem.
2010. febr. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez érzelem és kor függő.Én 12 évesen 3 hónap alatt csak csók volt és max cici izgatás kézzel.16-17 évesen már az első 1-2 hét mulva már nemi szerv izgatás,orális szex,de maga a szüzesség elvesztése kb 4 hónap után történt meg.Aztán már nem szüzen,már nem mindenki vár vele ennyit, volt egy párom akivel 1 hónap után feküdtem le, a mostanival meg a 2.randin.
2010. febr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem a mininum eddig... hát akkor este...

Maximum 3 hónap.


19/f

2010. febr. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-5 hónap kb. 20/F
2010. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
1 hét, de ha valakiért nagyon kell küzdeni akkor 1 hónap, többet nem ér
2010. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
míg el nem fogyaszt két üveg jägert
2010. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!