Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy barátom(lány) már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom(lány) már próbáltunk öszejönni, de valami miatt sose jött össze..Mit akar? És én mit csináljak?

Figyelt kérdés
De mindig is több voltam számára mint közömbös.. az utóbbi időkben eltávolodtunk egymástol.. szinte nem is beszéltünk.. Észrevettem.. hogy sokat néz.. szemeztünk is meg minden.. Ez ilyen alap a csajoknál? vagy több van??
2009. márc. 14. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Miert tavolodtatok el egymastol? hivd el egy kavera, es beszélgessetek, vagy menjetek el egyutt valahova. a lenyeg h egyutt legyetek. majd akkor meglatod h mit akar.
2009. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyetek el valahova megbeszélni hogy most ő mit akar meg te..stb.És a csajok így mutatják ki hogy tetszik nekik a srác vagy akarnak valamit!
2009. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hívd el egy oan hejre hol nyugodtan tudtok beszélgetni:)

És ha szemeztek meg néz a lány akkor ténleg nemvagy neki közömbös:)

Beszélgessetek és kicsit mozdulj rá. Ne nagyon h ne tünj tolakodónak hanem csak adj te is célzást hogy te is benne lennél:)

Sok sikert^^


By:.Domino

2010. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!