Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen fajta stílus jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fajta stílus jön be a 14-15 éves csajoknál? (14/F)

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 19:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

kövezzetek meg... Egyszer egy csajnak bejött a "DRUM'N'BASS Stílusom :D" sokak szerint ilyen nincs, pedig nagycsomó embert ismerek, aki igényesen keverte a rocker és rapper öltözködést, ami sztem kurv.jól néz ki. Szokatlan.. Kritériumok:

1. Kemény dnb-t (is) kell hallgatni

2. Fekete, bő, vagy terepmintás nadrág, nagy pólók sötét színnel, nagyon rövid haj, deszkás csuka/túra bakancs, vastag nyaklánc/karkötő. Márka mindenből mindegy. Pl. Adidas, nike, kilimanjaro. Kemény mi? Ez pl. Saját fejlesztés. 15/F belsőre amugy sztem nem kell nagypofájúnak lenni. Én pl. Azt szeretem, ha egy lánnyal lehet beszélni filozofikus vagy felfoghatatlan dolgokról, esetleg fantázia dolgokról, történelemről stb egyszer volt hasonló barátnőm. De otthagyott egy páwáért... Ja, és sportolj keményen haver...

2012. szept. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Magasság itt lényegtelen, (legyen széles vállad xD), és sugározz valamilyen titokzatosságot, egy kevés keménykedő és nyitott érzés keltésével. De tök mimdegy, milyen a stilusod, csin˝alj magadnak, és sza.rj le minden gyökeret aki ugat. Keress vmi adrenalin fokozó/pörgős hobbit.
2012. szept. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!