Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első pár randi, férfi fizet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első pár randi, férfi fizet, meghívja a nőt egy italra, stb. És visszafelé, a nő mikor?

Figyelt kérdés
Első randikon általában ugye a férfi hívja meg a nőt például italra. Találkoznak párszor, körülbelül 8×, és mindig a férfi hívja meg a nőt. A nő nem kér sokat sosem, csak egy kólát. Nyilván nem lehet az idők végezetéig a férfi pénztárcáját meríteni, a nő is meg szeretné hívni. Ez így oké. De mennyi idő után, vagy... hogy...?
2011. máj. 22. 19:59
1 2
 1/11 szamóca.. ***** válasza:
21%

nahát főleg első randin nem fogadnék el meghívást...

szegény srác, azt se tudja még ki vagyok, lehet kidobott pénz :DD

egyébként nem tudom, én mindig ki akarom fizetni a legalább saját részem, így korrekt. első pár alkalommal csak a sajátom. aztán később felajánlom hogy meghívom most én őt.

innentől rajta múlik hogy mikor hagyja/nem hagyja hogy fizessem a sajátom, vagy az övét is:D

2011. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Fél éve vagyok együtt a barátommal. Első hónapban még szinte mindent ő állt, valahol természetesnek is vettem- Később mondtam, hogy én fizetek, vagy meg szeretném hívni erre vagy arra, de nem engedte.

Ha elmegyünk nekem venni pl. egy testápolót, vagy ilyen dolgokat, ami nem közös, és nem belépő, étel vagy ital, még azt is ő fizeti. Én folyamatosan mondom, hogy én is szeretnék fizetni, nagyon ritkán engedi, de csak a sajátomat. Van amikor a pénzt berakom a pénztárcájába, de visszaadja.

Azért ez sem egy jó dolog. Gondoltam elmondom, mert a kérdéshez kapcsolódik.:)

2011. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te hívd meg őt valahová, azzal a feltétellel, hogy Te fizetsz mindent. Ajánlatos névnap, szülinap! (Az én exem 15 éven keresztül élt az én pénztárcámból)
2011. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk: "most én fizetek :) "


Varázslatos, tudom, de működhet...

2011. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

Van, akinél ez a mondat kb. annyit ér, hogy még meg is lep valamivel, a kifizetett számla mellé.:)

2011. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szamóca.. ***** válasza:

egyébként igen, van aki nem hagyja hogy fizess...

voltak nekem vérre menő vitáim erről egy párommal anno:D akkor furmányosnak kell lenni, és ha emghallod hogy kávézna máris ki kell fizetni, utána elszaladni hogy ne adja vissza az árát.

2011. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az én pasim számlánál mindig megkérdezi: van nálad pénz? mert nálam csak kártya van. (ötven eurós kajálás..) felsóhajtok, előveszem a pénztárcámat, persze van.../a fene se akarja kifizetni :D aztán rámnéz, hagyjad :D szóval mindig ő fizet de közben szemétkedik :D már majdnem egy éve :D

20L

2011. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az első randin nem költök sokat. Egy kávé vagy valami hasonló. Ezt természetesen fizetem. Ha a lány a pénztárcája után nyúl, akkor azt mondom, hogy legközelebb te hívsz meg.

Ha a másodiknál ezt nem tudom eljátszani, akkor engedem, hogy fizessen.

Ha egy lány a 8. randin sem szeretne semmit sem fizetni, akkor gyanakodnék, hogy a pénztárcámmal akar járni. Akikkel eddig találkoztam és volt 2. randi, ők ott már fizetni akartak.

2011. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam felajánlani,h fizetek,mármint ilyen beülős helyen,lehet,h k*csögség,de azért illik,h a pasi hív meg.Az más,h én másban fizetek pl megyünk vhova,vagy buli vagy ilyesmi.Ha meg párommal vagyok,akkor felesbe vagy ilyesmi.20/L
2011. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Mondjuk ahová eddig beültünk, rendszeresen, az az ő törzshelye. Mindenki pacsizik vele. És nem rögtön fizet, hanem felíratja, és a végén. Na most itt ő érzi otthon magát, ... de majd következőleg mikor fizetni készülne, leállítom, és mondom neki, hogy ezt most én fizetem.. :)

2011. máj. 23. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!