Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma volt az elso randink. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma volt az elso randink. Nem beszeltunk sokat, lehet meg belole valami? Folyt. Lenn.

Figyelt kérdés

Szoval egy lannyal megbeszeltuk hogy ma talizunk. Szerintem eleg felenk. Mit mondjak, en is kicsit meg voltam szeppeve. De azert probaltam olyan temat keresni amirol lehet beszelgetni. Nem nagyon sikerult. Inkabb csak setaltunk, sokszor mosolygott. :)


A "randi" vegen mondta hogy jo lenne meg1szer megprobalni.

Ezekszerint lat bennunk fantaziat? Ossze vagyok zavarodva.


16/F,16/L


2011. máj. 22. 21:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem is kell beszélni inkább csak mozdulj rá:) Többi jön magától
2011. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
hát valószínű hogy lát benne valamit :) nekem pénteken lesz randim tuti nálam is ez lesz hogy alig lesz beszélgetés:S
2011. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad." - na ez is kb. ilyen hasznos volt

Hívd el újra, és próbáld kicsit legyőzni a zavarodat... A beszélgetés nagyon fontos, mindennek az alapja. Nem tudom, mennyire ismered, de kérdezz róla, a lányok általában (!) szeretnek magukról beszélni... És ahogy mesél próbálj hozzákapcsolódni saját történeteiddel (persze nem a szavába vágva). Meg próbáld kitalálni, mi az, ami mindkettőtöket érdekelhet, és induljatok ki abból. Nem baj, ha néha csönd van, de azért ne az uralkodjon.

Sok sikert! :)

2011. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
(Érdekes, az előbb még 0-t írt... most meg nyolcvanakárhány. Mindegy, az elsőnek céloztam)
2011. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Elsõ randevù nem mindig sikeres, a 2-ik màr jobb stb.
2011. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta akkor biztos úgy is gondolja:) De legközelebb már valami konkrét programot tervezzetek, ne csak séta, aztán akkor lesz beszédtéma.
2011. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%
Ez az eset is bizonyítja, h a lányoknak csak a külső számít. Az nem baj, ha a fiúval nem lehet beszélgetni.
2011. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Szerintem ha már az első randin nincs közös téma, akkor nincs nagy jövője annak a kapcsolatnak... Sajnálom, de szerintem így van.
2011. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen randizni sem mertem.

20 évesen alig tudtam beszélni.

30 évesen alig tudok csendben maradni.


Szerintem ő is érezte, hogy béna volt. Szeretné kijavítani, szeretne jobb benyomást tenni rád. Ha nem tudtatok beszélni, akkor nem ismertétek meg egymást egy kicsit sem. Szeretne megismerni. Randi reloaded.

2011. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat!! :)

Ha megkernelek titeket ajanlatok programokat? (mozin kivul, mert az kicsit olyan sablonos) Valamit amivel jobban meglehet ismerni a masikat. Esetleg sajat tapasztalat alapjan? Elore is koszonom!

2011. máj. 22. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!