Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már hét randink volt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már hét randink volt, és hozzám sem ért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Segítsetek légy szíves. Ő hívott el engem legelső alkalommal is. Eddig összesen hét randink volt, de még csak hozzám sem ért egy ujjal sem.


Azt mondta párszor, hogy jól érzi magát velem, és szeretne még találkozni. Az első találkozónk óta telefonon is felhív időnként.


Viszont nem bókol, nem dicsér meg, ha csinos vagyok, nem fogja meg a kezem, nem ér a derekamhoz. Amikor elbúcsúzunk, puszit is mindig én adok az arcára.


Lehet, hogy ezt én néztem félre, és csak barátkozni akar velem?


Én 22 éves lány vagyok, a srác 25 éves.


2011. aug. 3. 11:33
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

Ne értsetek félre, nem hiányzik, hogy már a 3. randin az ágyban kössek ki valakivel.


Viszont kicsit furcsán érzem magam ettől a helyzettől így. Arra gondoltam, legközelebb nyíltan rákérdezek, hogyan is gondolja ő a találkozásainkat.

2011. aug. 3. 11:35
 2/30 anonim válasza:
kérdezd meg tőle
2011. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt. Talán bizonytalan, nem veszi a "jeleidet", már ha küldesz felé
2011. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Mik ezek a jelek? (Nincs túl sok tapasztalatom.)

Kedves vagyok vele és érdeklődő, mindig keresem vele a szemkontaktust, és ha megállunk valahol séta közben (bár ez ösztönös szerintem, mert tetszik), mindig igyekszem minél közelebb lenni hozzá.


Úgy különösebben mást nem csinálok, bár eddig így tudatosan ezt nem is gondoltam végig.

2011. aug. 3. 11:42
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj, sokat mosolyogni, picit hozzáérni.Minél közelebb ülni hozzá.
2011. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Nyuszi a gyerek.

Ha elhívott akkor valószínűeg akar valamit.


Talán ideje lenne rákérdezni a dologra.


Ha eddig mindig ő hívott el randira, akkor szerintem tényleg tetszel neki, csak eddig nem szedte össze magát.

2011. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
fogd meg te a kezét ha annyira akarod, ő is írhatta volna akár rólad a kérdést hisz ugyan azt csinálod mint ő :D
2011. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Igen, mindig aktívan kezdeményezi a következő találkozót, és talál ki programokat is.


Bár nem vagyok egy nagy randi művész, de eddig, mikor korábban randizgattam, azért a 2.-3-4. randin már mindig voltak olyan megnyilvánulásai a másik félnek, amikből világos, hogy nem barátkozni akar. Például, ha hozzáér a derekamhoz, megsimítja a karom, ad egy puszit az arcomra, vagy megfogja picit a kezem. És akkor kb. ugyanígy viselkedtem, ahogyan most is.


Elutasító biztosan nem vagyok, de pontosan mik azok a jelek még, amit küldenem kellene?

2011. aug. 3. 11:51
 9/30 A kérdező kommentje:
Ha én fogom meg a kezét, vagy netán én csókolom meg, az nem lesz nyomulás? Örülne neki szerintetek?
2011. aug. 3. 11:52
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy örülne neki, nem nem lesz nyomulás, honnan vesznek ilyen hülyeségeket a csajok?:D

Nincs mit tenni neked kell kezdeményezni, ha meg nem akarsz akkor hagyd a srácot mert ő nem fog láthatod...

2011. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!