Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akiknek tetszenek a kedves, helyes, mosolygós, őszinte, félénk fiúk?

Figyelt kérdés

Ahol én járok ott sajna nincs, legalábbis ha van, én nem tudok lépni. Megnéznek ugyan, de ez nekem kevés. 2 kedves szó elég, és máris megnyílok. 1x fordult elő, hogy egy lány megszólított, de sosem gondoltam volna, hogy pont ő, nagyon szép volt. Vele volt csók, de sajnos egyenlőre eddig jutottam. Mondjuk nem érzem azt, hogy márpedig oda fogok menni, csak egyszerűen megnézem a lányokat és gondolatban...

22


2011. máj. 22. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig jók az iylen Férfiak ameddig nem bukkan fel egy rossz fiú, aki izgalmasabb.
2011. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jól nézel ki, akkor esetleg tetszel a csúnyáknak, akiknek nem jutott vagány bunkó baromból.
2011. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első. ez így van. ezt veszem észre én is. így meg úgy sírnak a lányok, hogy megcsalja őket, meg csak kefélni akar, meg szívatja a pasi. a rosszfiú mindig ilyen lesz...de ha ez kell nekik.


itt bizonyosodik be az, hogy amit mondanak, valójában az ellentettjét gondolják...

2011. máj. 22. 22:41
 4/9 anonim ***** válasza:
nagy igazság: [link]
2011. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De ne csak nézd őket akkor.Próbálj beszélgetni velük:)
2011. máj. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha külsőre bejön, akkor még szép. De nem árt, ha van benne néha némi pimaszság. Nem, nem bunkóság, tapintatlanság, vagy más "rosszfiús" vonás, csak némi kis ellenkezés 1-1 szenvedélyes hancúr beindításaként ;)
2011. máj. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nagy baj, h a félénk fiuk nem tudnak annyira ismerkedni mivel félénkek és nem mernek odamenni 1 női egyedhez sem.
2011. máj. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ezt olyan aranyosan írtad hogy most úgy megölelnélek!
2011. máj. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hello kérdező!

"ezt veszem észre én is. így meg úgy sírnak a lányok, hogy megcsalja őket, meg csak kefélni akar, meg szívatja a pasi. a rosszfiú mindig ilyen lesz...de ha ez kell nekik."

Ebben lehet némi igazság, de ez azért van állítólag, mert ebben van kihívás, és titokzatosság, sosem tudja a csaj kiszámítani mi fog történni és mindig izgulnia kell mibe keveredik meg ilyenek...na meg úgy vannak vele, hogy majd ők jófiút faragnak majd a rossz fiúkból. :D ami eleve lehetetlen szerintem, de ők nők...:D és ez nekik ugyanolyan kihívás, mint nekünk fiúknak egy szexi alkatú lányt elcsábítani.

Üdv: Delta

2011. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!