Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik szeretitek ha egy lányon mini szoknya van?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 1 hónapja járunk nagyon szeretjük egymást jövőhéten megint talizunk és nem tom hogy mit vegyek fel...jó ötlet ha felveszek egy mini szoknyát???

Nagyon szeretünk romantikázni csókolózni, pasik ti szeretitek ha egy lányon mini szoknya van?

Köszi..:)


2009. márc. 15. 09:47
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Hát szért bugyi kell..:)

Köszi

2009. márc. 17. 15:28
 22/22 anonim ***** válasza:

hát a pasim nem szereti, ha túl mini van rajtam, már akkor is féltékeny ha más pasi megnéz


Azt mondja a jó alakom van farmer naciban is.


A rövid szoknyát neccharisnyával, esetleg harisnyakötővel ku*vásnak tartja,

neki nem tetszik a túl kihívó öltözködés,


neki az is tetszik ha sportosan öltözködöm, vagy elegánsan de nem kihívón, azaz hosszabb szoknyába is lehet valaki szexi és csinos.


Neki inkább a minta a színek és a fazon a lényeg, nem a divat, vagy a hossz

Nekem van lapszoknyám, kockás mini, terepmintás, fekete tele szegecsekkel, meg a feszülős rövidnadrág is csinos szerintem, esetleg sztreccs gatyó hosszú popóig érő felsővel

a lilás rózsaszínes joghurt árnyalatú feszülős blúzom is tetszett páromnak

kis puncs színű szájfény hozzá, ugyanolyan hajcsat és tökre belémzúg


minden pasinak más jön be

2010. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!