Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hogy "gyakorolhato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy "gyakorolhatok", vagy tehetek vmit egyáltalán?

Figyelt kérdés
2 nap múlva lesz az 1. randim a kiszemeltemmel és nem tudom mit tegyek h ne tűnjön fel neki, hogy mennyire izgulok...szeretnék legalább néhány épkézláb mondatot kinyögni anélkul,hogy ne akadjak meg :)
2011. máj. 23. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert ha látszik rajtad, hogy izgulsz az baj?
2011. máj. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
...én inkább magabiztosnak tűnnék...a másik probléma h állandóan elvörösödöm! :S :)
2011. máj. 23. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell erre gyakorolni, hova gondolsz? Semmi baj sem lesz belőle, ha éppenséggel zavarba jössz. Max nevettek rajta egy jót :)


Sok sikert!

2011. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se baj az ha elvörösödsz. Sok pasinak még tetszik is ha látja hogy zavarba tud hozni egy lányt. Legfeljebb nevettek rajta aztán ha látod hogy nem kell mellette izgulnod akkor megnyugszol és normálisan tudtok majd beszélgetni:)
2011. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
cuki vagy :*
2011. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösziköszi a bíztató szavakat, de már most izgulok :)
2011. máj. 23. 16:57
 7/8 anonim válasza:
ha nem akarod hogy lássa ha elvörösödsz akkor rakj magadra arc pirosítót!!:D
2011. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor inkább maradok a természetes pírnél :)
2011. máj. 23. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!