Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lehet az a csaj, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet az a csaj, aki csak 100-as szociális hálóval rendelkezik facebookon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 16:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Nekem pl. nincs egy ismerősöm sem a f@szbúkon és nem is lesz.

De, hogy válaszoljak is, talán kevesebbet hazudik, mint a többi. A 100 még mindig közelebb van a valósághoz (lehet az kb.60)...

2011. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

"Az egy dolog, hogy nem jelöl be mindenkit ismerősnek, akit látott már, de őt se jelölik be. Miért?"


Wrong. Lehet, hogy bejelölik, csak ő nem jelöl vissza mindenkit akit már leszopo... na, akit már látott az utcán.

2011. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 szamóca.. ***** válasza:
428... én elég trendi vagyok hogy feleségül vegyél? :')
2011. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy bejelölik, csak ő nem jelöl vissza mindenkit akit már leszopo..."

jó, azért le nem szopott, de ... :)

2011. máj. 23. 17:20
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDd


Ez a kérdés roncsolja az agysejtjeimet!!!!!

Az egy olyan csaj lehet, aki nem egész nap a gép előtt ül, és nem nyomkodja orrba-szájba a fészbúkot. Amikor azzal vagy elfoglalva, hogy kinek hány ismerőse van egy közösségi oldalon, nézz körül. Valószínűleg tök egyedül ülsz a szobádban, miközben bambán nyomkodod a gépet. De hogy lehet ez? hisz legalább 9000 barátom van!!! Ja, hogy mindegyik az interneten....

2011. máj. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 szamóca.. ***** válasza:
erről most úgy eszembe jutott a south park...:DDDD
2011. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

"428... én elég trendi vagyok hogy feleségül vegyél? :')"


igen, az már jó soknak számít

2011. máj. 23. 17:22
 18/30 A kérdező kommentje:

"Az egy olyan csaj lehet, aki nem egész nap a gép előtt ül, és nem nyomkodja orrba-szájba a fészbúkot."


DE IGEN, elég sokat fent van.

2011. máj. 23. 17:24
 19/30 anonim ***** válasza:

A páromnak 45 ismerőse van, nincs fent képe, nincs megjelölve, hogy kapcsolatba van velem..

Asszem holnap szakítok vele, mert így nem élet az élet!

Nem hiszem el, hogy valaki ilyen.........

2011. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
Nekem 97 ismerősöm van..-.-" és lány vagyok ja és 96 függő kapcsolatom van akiket nem igazoltam vissza..mert nem ismerem őket! max látásból
2011. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!