Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lehet az a csaj, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehet az a csaj, aki csak 100-as szociális hálóval rendelkezik facebookon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 16:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Elvileg egy átlagembernek 150 ismerőse van, ez érthető mind életre, mind fészbúkra. Mivel ez átlag, ezért valakinek kell alatta is lennie, nos, ő az. Nincs ezzel semmi gond. Sőt, akinek 2-300 ismerőse van, számomra már egy icipicit taszító is, hiszen vagy túlszociális, és az ilyenekkel nem szoktam jól kijönni, vagy felületes, akikkel szintúgy.


Nem rossz dolog ez a fészbúk, de egyesek baromira nem tudják használni...

2011. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Volt olyan munkahelyem, ahol 100-an dolgoztunk. Mindenkivel váltottam pár szót és 90-en biztosan fent vannak, tehát minimum 90 ismerősöm lehetne. A többi munkahelyről még kb. 40-et gyűjthetnék. 3 társaságból kb. 3x20=60. Üzletfelek szintén kb. 50. Iskolákból jönne még 60. Tehát most 290-nél járunk. Valójában pedig van 86 ismerősöm.
2011. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
El sem fogod hinni, de nekem 32 ismerősöm van facebookon! Ebből 15 azért, mert családtag, és a többi 17-el teljesen tökéletesen megvagyok! És képzeld, nincs minden szar ajándék, szív, te-nagyon-jó-barátom-vagy szöveg az üzenőfalamon idegenektől, és a képemet sem lájkolták ezerkétszázhuszan, mégis teljesen NORMÁLIS életet élek! Hihetetlen, nem?
2011. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

"NORMÁLIS életet élek! Hihetetlen, nem?"


BAZZEG SOR NYOMORÉK GECC XDXD


IGENIS "ANTISZOC" AKINEK NINCS 100 ISMERŐSE (tapasztalat)

NEM VÉLETLEN, HOGY ITT TÖLTITEK AZ IDŐT GYIK-ON

XDXDXDXD

2011. máj. 23. 22:31
 25/30 anonim ***** válasza:
77%

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2011. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Téged igazából már sem a nevetséges, sem a szánalmas kategóriába nem tudlak besorolni.
2011. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Komolyan elegem van a mai emberekből :D

Én meg nem vagyok fent a faszbukon...huhh!!!! nem is létezem mi?

Szánalmas, hogy ez tölti ki az emberek napjait, hogy ezen a gciségen ülnek és élik az életüket....


20F

2011. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Képzeld nekem csak 30 ismerősöm van a facebookon pedig már 5 hónapja regisztráltam, ehhez mit szólnál? és akiket valóban ismernék (volt osztálytársak, tanárok, tényleges ismerősök, rokonok) alig vannak fennt. Legalábbis nem találtam meg őket, igaz nagyon ritkán is járok fel hetente csak kb 2 szer nézek fel a FB-ra.

Azt meg nem akarom elhinni, hogy valakinek legyen 300-400 ismerőse is. :D Az nevetséges...Főleg ha még csak tini. Ha összeszámoljuk a tényleges ismerőseit akkor se lehet 100 nál több. Na azt elhiszem, ha egy üzletembernek van 300 ismerőse, de hogy egy 16-18 évesnek azt nem. Mert ha összeszámoljuk az osztálytársait, közeli barátait, rokonait és azok közül még ha mindenki fennt is van akkor is max 150 körüli jöhetne össze, de mondom, ha mindenki fenn van regisztrálva úgy.

2011. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

20:17-es vagyok.

Nem, nem antiszociális vagyok, csak igyekszem nem facebookon élni a szociális életemet, inkább beülök egy kávézóba, sétálok, vagy zenélek a barátaimmal, minthogy lájkoljam az állapotukat, ugyanis pár év múlva, mikor osztálytalálkozónk lesz, azt el tudjuk majd mesélni, hogy milyenek voltak azok a délutánok a parkban, milyen volt, amikor valaki egy ezrest dobott be a gitártokba az aluljáróban, milyen volt a Tiszánál köveket dobálni a hídról a vízbe, de elképzelni sem tudom, hogy lehetne majd arról nosztalgiázni, hogy "júj, kedveltem azt a hozzászólásodat!"

16/L

2011. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
nekem kétszázvalamennyi ismerősöm van de annak a fele külföldi.. na akkor mivan? :D
2011. máj. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!