Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért néznek rám a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek rám a fiúk tátott szájjal?

Figyelt kérdés

Általában azt szoktam látni más lányok esetében,hogy lentről felfelé végigmérik őket vagy ilyesmi.....

De nálam az szokott lenni, hogy bebiccentik az állukat a fiúk, tátva van a szájuk és nagy szemekkel néznek rám...


Fogalmam sincs mire gondolnak,de már többször volt ez így,gondoltam megkérdezem mi ez már!!?


2011. máj. 23. 20:46
 1/8 anonim válasza:

1. vagy kajak nem tudod miért van vagy csak vered a nyálad h milyen jó csaj vagy...

szal ha nem tudod.. : azért van mert a fiúk szerint tényleg csinos vagy..

ha nagy képűsködsz: nem leszel attól menőbb ha ide jössz menőzni azzal h tátott szájjal néznek téged...

2011. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pontosan azért amiért ezt a kérdést feltetted.

Te ezt akarod és csak ezt látod meg.

2011. máj. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nyilván nagyon szexi vagy

nem vagy átlagos

2011. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj te vagy az a csaj akinél én sem tudtam csukvatartani? Én a helyedben kihasználnám és mindennap reggeltől estig csak csinálnám mindenkivel XD
2011. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Hát ha csak tátva marad a szájuk az szerintem 2 dolgot jelenthet:

1. Eszméletlenül gyönyörű vagy és szóhoz sem jutnak.

2. Annyira csúf a fejed h lejjebb már nem is mernek nézni.

2011. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy lehet épp ásítani készülnek
2011. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

sok oka lehet a dolognak...

én is tátott szájjal néztem amikor életemben először láttam a tv-ben cirkuszi szakállas nőt. :D


vagy nem lehet véletlenül, hogy fogorvos vagy...? :P

2011. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erre te is tudod a választ kedves kérdező. Bizonyára csinos vagy és beképzelt is...valószínű erre csodálkoznak rá a fiúk.
2011. máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!