Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, aki elhívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki elhívott egy buliba. Az a baj, hogy én nem szoktam bulizni járni, így nem is tudok valami jól táncolni, de vele szívesen elmennék. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még soha nem is voltam bulizni, igazából nem tudom, hogy tudok-e táncolni. Mi van ha "leégek" előtte?
2009. márc. 15. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia ,eloszoris hany eves vagy?,en is ilyen voltam nem jartam sehova ,ha diszkoba mentek konnyu dolgod van , ott nem lehet rosszul tancolni :) meg ha nem is tudsz oleld at a csajt hatulrol fogd meg a csipojet es kovesd a mozdulatait, vagy elolrol tedd a jobb labad a labai koze es ugy kovesd ot , ne izgulj nagyon szuper,habar jobb lenne elotte elmennel haverokkal vadulni ,utana konnyebben menne :D
2009. márc. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki hogy nem tudsz táncolni, de azért szívesen elmennél vele és megtaníthatna:) Akkor nem lesz semmi gond.
2009. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha elhívott akkor valószínűleg tetszel neki és nemfogja érdekelni, hogy hogy táncolsz=)

Amugy az is jótanács tényleg, hogy mond el neki, csak úgy lazán, pl.: mikor már ottvagytok és indulnátok táncolni, szólj neki előre hogy nem vagy túl jó táncos...ő majd mosolyog egy nagyot, de abszolút nem fog ezzel foglalkozni:D

2009. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!