Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Várnátok erre a lányra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várnátok erre a lányra?

Figyelt kérdés

most lett volna hétvégén az első randink viszont ma lemondta mondván hogy nem ér rá de jövő héten bepótoljuk eltelt 10 perc és mondta hogy van még valami hogy még nem tudta elfelejteni az előző barátját .

tudom hogy nem lehet gyorsan felejteni de ö akart találkozni nem én sürgettem most meg 2 nappal előtte lemondja .

Össze vagyok zavarodva már nem tudom mi lenne ha a helyes ha várnék vagy azt mondanám hogy akkor itt fejezzük be!

A másik baj az hogy megkedveltem és hiányzik az is ha nem beszélünk tényleg nem tudom mi legyen:(


2011. máj. 25. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor várjál!
2011. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő is össze van zavarodva,kellesz neki,azért mondta el h még nem tudta elfelejtni az előző barátját,mert bizik benned,nem akarja h ebből kavaodás legyen és h ezt tudd,várj rá,légy vele megértő,hivd el sétálni és közöld vele h rád számithat,és ha ad 2őtöknek egy esélyt lehet az előző barátját is elfelejti,légy rámenős mi csajok ezt birjuk,főleg ha az rámenús aki nekünk is tetszik,és neki te tuti tetszel,tehát érd el h megbizzon benned,ne légy türelmetlen,csak minden részletet dolgozz ki,segithetek ha kell:)
2011. máj. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy 2 éve vagy 2 hete vársz már rá...
2011. máj. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért csínyján a felejtéssel, ugyanis van olyan hogy pótlékként használni valakit. Na most ha a csaj most lépett ki, vagy dobták ki egy hosszú kapcsolatból akkor, akármennyire is őszinte veled csak felejteni szándékozik, és az önbecsülését szeretné visszanyerni, meg hogy kell még egyáltalán valakinek ezt bizonyítani, sőt az se kizárt hogy a volt csávóján akar bosszút állni(akihez a csaj bármikor visszaakarhat menni...) Majd ellesztek, addig a pontig amíg valaki mással nem találkozik aki megdobbantja a szívét és ugrik tovább mellőled. Az ilyenekkel csak ez a gáz.


Sok sikert, azért bízom benne hogy nálatok nem így lesz, de azt tanácsolom légy résen, és az érzelmeidre figyelj!!

2011. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy nem várnék. Eleve hazudozással kezdte az egészet. Azt mondta, hogy dolga van, utána pedig közli, hogy nem tudta elfelejteni az előző barátját. Feltehetőleg csak pótléknak kellesz, hogy helyre tedd az egóját, esetleg féltékennyé tegye a barátját. Keress valaki mást!
2011. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:18


csak ha megmondom neki hogy rám számíthat lehet hülyén jönne ki főleg hogy kb 1 hónapja ismerem bár látásból régebb óta ismerem de most lett volna elsö találkánk:(

de nem tudom bejönne e az ha rámenős lennék



A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:33


hát ez a baj hogy én nem akarok senki pótléka lenni és nem is leszek az ,úgy tudom hogy 1 hónap után kidobta a barátja biztos ragaszkodik hozzá fölég hogy ö volt neki az első "komoly" kapcsolata ha lehet így mondani

2011. máj. 26. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!