Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Várnátok egy lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Várnátok egy lányra aki nagyon tetszik, akár 4 hónapot is?

Figyelt kérdés
A lány kérné,mert még kapcsolatban van és ennyi idő kell hogy lezárja...megvárnátok úgy,hogy azalatt az idő alatt nem közeledhettek hozzá?
2010. júl. 5. 21:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
csaj vagyok ezért nem válaszolok:D de ez nem úgy megy, hogy adj 4 hónapot, mert addigra lezárom a kapcsolatomat!
2010. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

ha leakarom zárni a kapcsolatom azt 15 perc alatt le tudom nem kell 4 hónap ...

szal NEM!!!!!!!!

2010. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
51%

A lány kérné,mert még kapcsolatban van és ennyi idő kell hogy lezárja...megvárnátok úgy,hogy azalatt az idő alatt nem közeledhettek hozzá?


ezzel a feltetellel nem,es meg lehet fel is pofoznam,de ha mas okok lennenek akkor termeszetesen megertenem,tanulas,vagy akkarmi mas.


clyde88

2010. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom!ilyenről még nem hallottam!vagyis olyanról hogy időtkér igen,de hogy ennyit?amúgy is rég rossz ha valaki időt kér!sztem hagyd a fenébe!mond meg neki,ha valamit akar,akkor majd ő jelentkezik,te nehogy hívd!de azt is mond meg neki,ha jön egy szimpatikus lány,akkor már tárgytalan!mert te nem fogsz örökké rá várni!én ezt tenném!
2010. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Nem. 1-2 napot igen, 4 hónapot nem!
2010. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

én vagyok a lány. Szóval tetszik egy férfi nagyon,én is neki,de jelenleg elvesztettem a munkahelyemet és amig nem találok ujat,muszáj a "volt" pasimmal lennem. Nem tudok hová menni,albérletre csak úgy lenne pénzem,ha dolgoznék...szóval értitek

Egy ismerősöm által kilátásban van egy meló,ami csak pár hónap mulva lesz pénz. Szóval anyagi dolgok miatt nem kezdhetek még az uj pasival,de nagyon vágyom már rá!! Nagyon rossz ez...csak nem tudom hogy mondjam meg neki hogy ne hajtson el...

2010. júl. 5. 22:02
 8/28 anonim ***** válasza:

Ez így igaz, ha véget akarsz vetni egy kapcsolatnak akkor ahhoz minek kell 4 hónap???

Szóval ha sima párkapcsolatról van szó ahol együtt laksz a pároddal de semmi több akkor NEM várnék 4 hónapot.


Ehhez elég nyomós ok kell hogy 4 hónapot várjon az ember.


Szóval drága, mihez is kellene neked pontosan 4 hónap???

2010. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Valahogy így: "elvesztettem a munkahelyemet és amig nem találok ujat,muszáj a "volt" pasimmal lennem. Nem tudok hová menni,albérletre csak úgy lenne pénzem,ha dolgoznék...szóval érted

Egy ismerősöm által kilátásban van egy meló,ami csak pár hónap mulva lesz pénz. De nagyon vágyom már rád!! "

2010. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

22:03 as vok, bocs kb egyszerre írtunk időben.


És ha az a pasi szeret nem költözhetnél hozzá csak annyi időre míg ez rendeződik mondjuk??? Vagy esetleg haza ha már úgy sincs munkád?

2010. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!