Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szép ez a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reniesw kérdése:

Szerintetek szép ez a lány? Lécives normális válaszokat!

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 26. 12:40
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

eszméletlen cukker

f17

2011. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
nem azért írtam, hogy ronda mint a bűn, mert féltékeny vagyok, és csúnya, hanem azért, mert ez a lány akkor is csúnya, ha becsukott szemmel nézem. Tv maci feje van-ahogy már mondták. :D és igenis sokkkkkkkal szebb vagyok. :D nekem nincs ilyen pufifánk fejem, és az alakom is egy picikével jobb. asszem. :D aztán lehet, hogy tévedek. :D
2011. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

"-Neked ki mondta,hogy nem bízik magába?

Az egy más kérdés,hogy tudjuk,a csaj linkelte magáról a képeket! XD"

Nem kell ezt mondani latszik az arcan, a szemeben, es a feszultsegen ami ura lett rajta amikor a kep keszult ha ez nem lett volna akkor sokkal szebb lenne, hisz legfontosabb a kisugarzas.

Nem vagyok tevedhetetlen de nekem ez jott le a kepek alapjan.

2011. máj. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:
100%
napiszar gyanús!!!!
2011. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!