Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép lányoknak fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányoknak fontos, hogy a srác tehetős legyen, vagy legalábbis középrétegbe tartozzon?

Figyelt kérdés
Pl. aki nem nagy lakásba lakik, nem csillogás az élete az már kiesett a kosárból...Lányok a ti válaszotokat is várom;)
2011. máj. 26. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
A szépség nem függ össze ezzel.:)
2011. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Drágám ha nem vagy pénzes, akkor a lány biztos, hogy önmagadért fog szeretni!!!! Amúgy nem mindenki zimány linda, mert az a p*csa nem jönne össze pl egy villanyszerelővel még ha fullos kinézete van a srácnak!!! Ne foglalkozz ilyesmivel. 20/l
2011. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

osztálytársnőm, azt mondta csak akkor házasodna meg korán ha kiqrt gazdag lenne a srác:D egy ribi

f17

2011. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Én sosem árulom el az anyagi helyzetemet.

Lehetek éppen munkanélküli és kirabolt, a reményt kell látnia bennem.

2011. máj. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

szép lány vagyok, és nem érdekel a pasik pénze.

nem tudom mi ez a felhajtás körülötte, vagy miét izgulnak bizonyos nők annyira a pénztárcára.

még a cipőméret is fontosabb, mint az anyagi helyzet.

2011. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
miért*
2011. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

igen

a többiek csak letagadják

de láttál már szép lányt csóró pasival??

2011. máj. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen. A legtöbben úgyis letagadják, de a szép lányoknál csak úgy van esélyed, ha jóképű és gazdag is vagy.
2011. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

igen

a többiek csak letagadják

de láttál már szép lányt csóró pasival??



Mi a szép lány?:) említett Zimány Linda felé?

hát nem olyan vagyok,de szép vagyok,nem nagyképűségből mondom.A barátom elég rossz anyagi helyzetbe van,és ettől függetlenül imádom,segítek neki amiben csak tudok:)


Zimány meg olcsó ribanc:) Nagyon könnyen meglehet venni..

2011. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Joco901019 ***** válasza:
Én ismerek két lányt akik nagyon szépek. Ők sem a pénztárcát nézik egy pasiban, sőt egyszer volt erről szó a suliban a tanár valamiért felhozta és még kihangsúlyozták hogy ők elítélik az olyan lányokat, akik először egy fiúban a pénztárcát nézik nem pedig a személyiségét. Tehát vannak még rendes lányok csak kitartóan kell keresni őket.
2011. máj. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!