Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány aki tetszik nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány aki tetszik nekem, egy barátomom keresztül ismertem meg, msn szoktunk beszélni, de nem merem elhivni randira! Vajon én bejövök neki?

Figyelt kérdés
2008. febr. 19. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hivd el randira és ha igent mond akokr bejösz neki. :D de semmit sem veszthetsz azzal ha elhivod azzal csak nyerhetsz ha pedig nem hivos el akokr lehet elhivja valaki más helyetted és akkor már késő lesz. problj erőt venni magadon, tudom hogy nehéz de lehet hogy a lány már rég arra vár hogy hivd el. esetleg csak ird neki hogy szeretne e veled találkozni. ebben nics semmi olyan egy találkozás nem jelenti azt feltétlenül hogy te akarsz tőle valamit, de arra biztos igent fog mondani, hiszen csak kiváncsi rá hogy kivel beszél msn-en. és ha találkoztok akkor ugy is kifog derülni hogy tetszel e neki, a lényeg hogy ne rögtön moziba hivd vagy konkrét helyre hanem csak kérdezd meg hogy lenne e kedve veled találkozni, és akkor csak találkoztok valahol elbeszélgettek és utána már minden adni fogja magát, ha jól érzitek magatokat akkor kérdezd meg tőle hogyesetleg nics e kedve jövöhéten vagy bármikor elmenni veled moziba ,ha arra igent mond akkor egyértelmű hogy tetszel neki! hajrá! hajrá! majd ird hogy mi lett! jó?
2008. febr. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen de még adok magamnak egy pár napot szerintem az a baj,hogy félek nagyon,ha elrontom végem.....
2008. febr. 19. 01:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz! Hívd el egy randira, ha igent mond, akkor minden oké, tied a pálya! Légy határozott, mert a lányok nem szeretik a tesze-tosza pasikat!!! Hajrá!
2008. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Légy merész, és hívd el. A lányok sem szeretik a tutyimutyi fiúkat. Hadd lássa, hogy érdekel.
2008. febr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

szerintem is hívd el, biztos a lány is erre vár már rég:). Tedd meg minél előbb, mert különben más fogja elhívni s akkor bánni fogod, h nem te léptél előbb!!!

2008. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

PRÓBA CSERESZNYE :P hidd el nem vesztesz vele semmit!



vagy "kockázat nélkül nincs nyereség"

2008. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
meg önbizalom !!
2008. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!