Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akinek másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akinek másfél éve van barátja, mégis folyton keressük egymás társaságát suli után is ha tehetjük együtt vagyunk, szerintetek lehetne belőle valami?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 18:47
 1/8 ediZeJ ***** válasza:
Figyi, lehet csak te vagy a legeslegjobb barátja és imád veled lenni meg minden de mint csak barát, de ha te hajlanál afelé, h több is legyen, és látod rajta h nála is akkor kérdezd meg, h mi lenne ha... sok sikert.
2011. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az hogy én lennék a legjobb barátja azt kétleme gy hete se ismerjük egymást :D
2011. máj. 27. 18:54
 3/8 ediZeJ ***** válasza:
Hmm.... ez esetben meg lehet belőle vmi szerintem, de a pasija os ott lakik egy városban veletek?
2011. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos igen :DD
2011. máj. 27. 19:05
 5/8 ediZeJ ***** válasza:
Nézőpont kérdése a sajnos, figy ha ott lakik a pali 1 városban és állandóan veled van.. akkor ez nem ad vmire következtetést? :D
2011. máj. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mind1 nem akarom elsietni, megvárom hogy közelebb kerüljünk egymáshoz és majd talán 1-2 hónap múlva rákérdezek hogy mi is van mert azért másfél évet felrúgni nem egyszerű, azt azért sejtem
2011. máj. 27. 19:19
 7/8 ediZeJ ***** válasza:
Hát nem ha türelmes vagy, akkor okés sok sikert :]]
2011. máj. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Eltelt több mint 2 év........

Lett valami? :D

2013. szept. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!