Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány lemondja a randit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány lemondja a randit, de felajánl más időpontot, az feltétlen rossz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy közbejött valami neki? Occam borotvája.
2010. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha felajánlott egy konkrét időpontot, az nem rossz jel. :) Akkor lehet tényleg csak nem ért rá. Ha azt mondja viszont, hogy "majd találkoztok" vagy ilyesmi, szóval semmi konkrét, az inkább lerázás. :S
2010. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
most ez a tényleg nem ér rá baromi relatív, ha nekem tetszik egy lány akár fél éves határidőket is simán elmozgatnék miatta.
2010. júl. 7. 13:38
 4/13 Timi: ) ***** válasza:
100%

Én is mondtam már le randit,mert közbejött valami amit nem tudtam elhalasztani,ha tetszik a fiú ajánlok más időpontot,ha nem tetszik,akkor azt mondom,nem tudom mikor érek rá legközelebb"

Szóval szerintem nem gond,lesz 2.randi,semmi rosszat nem jelent,de majd keresd a lányt!

Sok sikert!

23/L

2010. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is mondtam már le randit vagy azért mert tényleg halaszthatatlan dolog jött közbe,vagy azért is hogy úgymond teszteljem a srácot,tényleg hajlandó e várni rám.Lehet butaság de nekem akkor fontos volt és bejött.
2010. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

"ha tetszik a fiú ajánlok más időpontot,ha nem tetszik,akkor azt mondom,nem tudom mikor érek rá legközelebb""


Idióta.

Mikor először randira hív akkor már csak tudod, hogy tetszik-e vagy nem.

Meg ez a legszánalmasabb, hogy nem tudod mikor érsz rá. A f*szért nem lehet megmondani, hogy bocs de nem vagy az esetem.

2010. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ha közben mással találkozik akkor felejthető?
2010. júl. 7. 13:57
 8/13 Timi: ) ***** válasza:
100%

Dehogy találkozik mással,annyira csak megismerted már...

te kombinálod túl szerintem!

Egy csaj 1 napra tenne 2 talit és akkor jajj az egyikkel lemondom,mégse jó,áhh ez hülyeség,bejössz neki,közbejött valami,nincs ezzel gond,mint már írtam fentebb,nyugi van,majd keresd a lányt beszéltek más időpontot,ha arra sem megy el,akkor kell inkább azon gondolkodni,hogy inkább hagyom...

23/L voltam

2010. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha az a más egy másik potenciális pasi akkor igen. Ha a dédnagyanyja akkor nem.
2010. júl. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
figyu te nem a zsolti vagy? :D
2010. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!