Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik jön be leginkább egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jön be leginkább egy pasinak? A szerény/kedves/szótlan lány vagy pedig az igazi "rossz lány"? .

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a kedves, szerény lányok.De ők általában vadabbak az ágyban. :) És ez jóóóó. 20/F
2009. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
ez így van:-) én szerény és visszahúzódó vagyok társaságban és csendes. Ezzel ellentétben az ágyban néha a párom is meglepődik rajtam. Pedig rohadt sok nője volt, de állítólag senki nem volt ilyen "perverz" mint én:-) (persze itt most a perverzség nem a szado mazot és a pisi-kakiszexet jelenti:-))
2009. aug. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szótlan ne legyél mert azt hiszi a fiú hogy untat téged. a többi közül válassz, ha rockernek akarsz tetszeni akkor egyértelműen rosszlány ha valami éltanuló akkor az előbbi.
2009. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
minden férfinak más és más tetszik. nem lehet általánosítani.
2009. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A rockernek: rosszlány ez baromság..

Rocker vagyok,és az első alternatívát választanám..Személyiségtől függ.

2009. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En magamat a szerenyebb kategoriaba sorolnam, de ahhoz kepest, hogy itt majdnem mindenki erre a tipusra szavazott nalam - egyhen szolva - nem allnak sorba a pasik.

Bar itt nalunk Erdelyben (legalabbis itt a kornyeken)nem ugy mukodnek a dolgok. Ha nem vagy ribanc, nem kellesz senkinek. Nem panaszkodom, mert ha akarnek kapnek magamnak pasit, de ahhoz olyan kellene legyek amilyen nem vagyok. Es ezt utalom.

2009. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazad van, és sajnos énis ebbe a helyzetbe vagyok!! állitolag nemvagyok csunya lány, de mivel nincs meg bennem az a közvetlenség, az a vadság, igy sokkal nehezebb dolgom van... és ittis igaz Pesten h a ribancok érvényesülnek :(
2009. dec. 28. 22:01
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát a 2 alternatíva közül rögtön rábököm az első. De részletezve elmondom a következőket: a szerény/kedves/csacsogó ugyanolyan jó lehet. Mert az első kettő tulajdonság magában foglalja azt, hogy mondandója nem lehet negatív. Az pedig egynesen cuki, ha csak zavarában beszél összevissza, én az ilyen lányokat imádom. XD

A rossz alatt ha a qurvoidok értendők, netalán még a férfiasan viselkedő társaság középpontja ki tudja a legnagyobb poént ill. a mond már meg téged kivel tudnálak kibeszélni típus, akkor bizony azok szánalmasak és csak olyanoknak kellenek akik maguk is hozzájuk hasonlóak, így nem aggódnék helyetekben emiatt.

Ha a rossz viszont csak annyit takar, hogy esetleg néha kacérkodik, kihívóbban öltözködik, netalán bizonyos trükkökhöz, praktikákhoz nyúl, hogy egy fiút megfogjon, vagy esetleg magára vállal olyan küldetéseket hogy valakiket összehozzon, tehát eléggé aktív, elsőre se nem csendes, se nem szerény mert persze büszkeség is van benne, hogy ezeket a dolgokat eléri, és ha még netalán elsőre kedvesnek sem tűnik, attól még lehet szeretni őt is, sőt, mert ettől még lekének alaptulajdonsága a kedves maradt, noha csak belül, de aki mélyebben megismeri az tudni fogja.

2010. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez az utolso nagyon betalalt. Van egy baratnom aki epp ilyen es egymas utan jonnek neki a komoly kapcsolatok. 365 napbol, o 366on szerelmes. A mostani pasilya is egyszeruen imadja, peddig azelott o is egy nagy szivtipro volt, most meg ra se nez mas lanyokra.
2010. ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!