Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vietnámi lánnyal érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vietnámi lánnyal érdemes megpróbálni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk, mielőtt félreértenétek srác vagyok
2011. máj. 28. 00:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
csak ha van gumid!!!
2011. máj. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Persze hogy érdemes, micsoda kérdés ez!? Nem tök mind1 hogy honnan jött, hogyha szimpi???
2011. máj. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nekem Kínai barátnőm van és akkor mi van. Bár ha ugy kérdezed hogy ő Vietnámba van te meg Magyaroszágon akkor nem.
2011. máj. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Szerencsére szép karcsú, arca is jó csak meglepő hogy ő lép felém

Ja és nem szex miatt kell, hanem tényleg szeretgetni

2011. máj. 28. 00:30
 5/27 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk párszor szemeztünk és kinyomozott valahogy, ugyanúgy kell bánni velük mint a magyar lányokkal?
2011. máj. 28. 00:31
 6/27 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne?
2011. máj. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Persze, ő is csak ember. :) Örülj neki, hogy érdeklődik irántad. Bár az nem árt, ha idővel finoman puhatolózol a kulturális szokásaikról, elvárásaikról, hogy véletlenül se csinálj ballépéseket.
2011. máj. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

miért ö nem ugyan olyan ember mint egy magyar lány?

am meg nincs egy nővére? én imádnám ha ázsiai barátnőm lenne:D imádom az ázsiai lányokat:p

2011. máj. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Kinyomoztam ugyan ugy kell bánni velük mint a magyar lányokkal. LOL Mért mit hittél máshogy kell vagy nem értem? Bár nem tudom nekem barátnőm jóval félénkebb mint egy átlag magyar lány, meg bizonyos esetekbe óvatosabban kell vele bánni ázsiai mivolta végett. :D
2011. máj. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
mondjuk Magyarországon elég sok az ázsiai(ugye kínai árusok) és ott szoktam látni szép lányokat (piacon, kínai üzletben)..csak az a baj h olyan idegennek tűnnek..mert sztem ha ráhajtanék a csajra nem tom a családja mit reagálna. mert gondolom eléggé összetartanak egy idegen országban, és mit szólnának ahoz ha egy nem magyar belépne a családjukba. na meg én is elég furán érezném magam..téll más kultúra meg minden..de ettől függetlenül a csajjal ugyan úgy kell bánni mint ha egy magyar lenne:D
2011. máj. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!