Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akarhat tőlem valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat tőlem valamit a nehézségek ellenére is?

Figyelt kérdés
A srác 18 éves volt barátomnak egyik legjobb barátja ( az exem most 16) és mondta a 18 éves h szeret engem de nem tehetjük ezt az exemmel, aki engem még mindig szeret, ésh megint ő szívja meg, mert fel kell adnia valamit, valakit mh másnak legyen jó. de ő magányos, és szeret engem és tudja h nincs még egy ilyen aranyos lány..stb. és velem mindig sokkal kedveseb volt mint bárki mással, és a multkor 4 órán át beszélgettünk, és nagyon jó volt. de ő is mondta h az ex mitt nem tehetünk semmit. szerintetek mi a helyes?
2009. márc. 16. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az volna a helyes, ha a volt barátod megértő lenne két olyan emberrel szemben, akinek egyébként is jót akarna. Ha Ti ketten mondtok le arról, hogy együtt legyetek, azzal igazából senkinek sem jó, ha egyszer már nem mész vissza a volt barátodhoz.
2009. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miféle hátsó udvari duma ez? Most ez a 18 éves le akar beszélni magáról, vagy mi? Ha tetszel neki, mit törődik /és persze Te is/ az exeddel? Ha tetszel neki, ennyire nem vehetné figyelembe, hogy Téged még mindig szeret az exed. És Neked ezt tőle kell megtudnod? Addig mit csinál a másik /az ex/? Netán drukkol, hogy ketten mentsétek meg őt? Kérdezz rá: tetszel neki, vagy sem és ne hivatkozzon a barátjára /a te exedre/. Ennyire kell, hogy önző legyen, vagy csak ködösít. Ne hagyd magad megvezetni!
2009. ápr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!