Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak kegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak kegyek rendes pasi vagy legyek alfahím?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 02:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Az egyik nem zárja ki a másikat.

Szerintem kevered az alfahímet a bunkóval.

2011. máj. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek utolsóval, legyél raj, de probálj meg nem mindenkiben csak a lyukat látni.
2011. máj. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Legyél rendes pasi és írj egy privit. Mondjuk, hogy honnan írsz és hány éves vagy. :)


20/l

2011. máj. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Tyler913 ***** válasza:
Ahogy az elso ketto irta: a ket dolog nem zarja ki egymast.Az alfasag nem azt jelenti,hogy bunkozol,hanem hogy nem puncsolsz,nem nyalizol egy lanynak az elismeresert,hanem Te vagy a fonok,es Te mondod meg,mi legyen.Ettol meg ugyanugy lehetsz rendes,tiszteletteljes es illedelmes.
2011. máj. 29. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 m helga válasza:
szia,egyértelmű hogy rendes pasinak kell lenned, már csak azárt is mert ilyenből manapság alig van, mondhatnám ritka mint a fehér holló. de ugyanakkor sajnos a rendesség sem mindig kifizetődő, mert a rendeseket mindig átverik, és a rendesek nem nagyon találják a párukat ebben a mai világban ahol 10-ből kb csak 3 pasi rendes ,sokszor mondom magamnak "rendes vagyok a francba is ! de mégis mit érek, vagy mit értem el eddig vele semmit"! de hiába hogy eddig semmit nem értem el vele, akkor is megmaradok rendesnek, mert másmilyen nemtudok lenni,úgyhogy szerintem te is tudod legbelül hogy milyen az igazi éned, és azt úgysem lehet megváltoztatni! h.18
2011. máj. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, a kettő nem zárja ki egymást, valamint ez nem igazán választás kérdése... aki nem alfa, az sosem lesz alfa, csak mert eldönti, hogy mostantól az lesz. Játszani lehet egy ideig, de úgyis kiderül. Ugyanez igaz a rendesre is.
2011. máj. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Legyél jóképű, minden lánynak az a legfontosabb! De ha külsőre határeset vagy egy lánynak, akkor kifejezetten hátrány, ha rendes vagy.

Ja és lányokra ne hallgass ilyen témában, ők maguk se tudják, mi kell nekik!

2011. máj. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 ediZeJ ***** válasza:
Egyet értek én is az előttem szólókkal nem zárja ki egymást a kettő de, személy szerint szerintem legyél rendes... :D 02:33 én is rendes pasi vagyok írok én is neked privit : DD
2011. máj. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Legyél mindkettő. A páromnak bejött... :D
2011. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
legyél mondjuk olyan amilyen vagy...valakinek(inkább valakiknek) úgyis az fog tetszeni,másnakmeg nem..
2011. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!