Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok hozzám illő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok hozzám illő férfit? Mit tehetnék ez ügyben.

Figyelt kérdés
Annyira rossz hogy csinos vagyok,fiatal,kedves,intelligens (jó tudom hogy nem vagyok tökéletes)de egyszerűen nem találok hozzám külsőleg/belsőleg is illő férfit.Sokszor volt hogy megpróbáltam olyanokkal is akik nem tetszettek külsőre v. belsőre de egyszerűen vagy nem tudtam hozzájuk vonzódni,vagy rosszul éreztem magam velük.Mit tegyek segítsetek!
2011. máj. 29. 18:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy?


suliba jársz e még, vagy dolgozol?


Ha dolgozol akkor milyen közegben dolgozol?


Hol ismerkedsz? Suli, munkahely, utca, disco, bár, bolt?

2011. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Főleg az lenne a kérdés, h hol ismerkedsz... Lehet nem ott kéne. :)
2011. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Városba szoktam 17 éves vagyok :) utcán bandázás meg összejövetel szokott lenni a program.
2011. máj. 29. 18:09
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy aki NEM keres, talál. Ez sajnos tényleg így működik. Hagyd, hogy rád találjon Ő.
2011. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
És egészen pontosam milyen férfit keresel?
2011. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

hűűha... háát én nem kerestem senkit kb 1 évig de rám sem talált senki...:)


Ha nem tettem volna az ügyben semmit h legyen valakim akkor nem is lett volna még most se!


ez egy tévhit amit azért mondogatnak az idősebbek h megnyugtassanak h óóó nyugi lesz valakid....

2011. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De én esküszöm nem szoktam keresni!Csak most tűnt fel hogy már évek óta nem találtam valakit akibe belehabarodhattam volan úgy rendesen...
2011. máj. 29. 18:13
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress uj társaságokat. Járjál máshova is, ne csak mindig ugyan oda, ugyan azokkal. Itt a nyár, itt az alkalom. Türelem. Jön az igazi.
2011. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem túl magasak az igényeid? 17 évesen még nem gáz ha az ember egyedül van, persze nem is jó. ;)
2011. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy egyesek azt hiszik, hogy aki NEM keres, az talál, pedig fordítva van. A tévedés, h aki görcsösen keres, na az az, aki nem talál. Szóval számolj le azzal, hogy 1-2 év alatt találsz tökéletes "hejjespaseet", és így keress!

Másrészt 17 évesen nem fogod megtalálni az igazit. Felejtsd el, túl gyerek vagy még (meg ő is). Majd 10 év múlva lesz halvány esélyed.

2011. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!