Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult helyzetben vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzetben vagyok, és már nem találok megoldást! Akinek van véleménye ossza meg velem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
3éve barátom van. Volt egy idő mikor nem voltunk együtt,és akkor nekem volt egy másik pasim nem voltunk együtt csak egy hétig,de nagyon régóta ismertem.Vonzódtunk egymáshoz talán jobban is mint kellett volna és lefeküdtem vele.Szétmentünk és ujra összejöttem a régi barátommal. Nem tudja hogy én voltam együtt mással és nem is tudom elmondani neki,mert félek hogy elhagy. Viszont nagyon vonzódom ahoz a sráchoz akivel együtt voltam.Nagyon sokat gondolok rá.És nagon hiányzik,de a páromat sem adnám senkiért..Mit tegyek?Van kiút?Minden választ előre köszönök
2010. jan. 4. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd az idő megoldja.Ha a párodat szereted ez sokkal erősebb és idővel el fogja nyomni ezeket a gondolatokat.Persze neked is el kell terelned róla a figyelmedet.
2010. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Típusodtól függ. Vagy lógatsz két kefét a wc-be, és csodálkozol, ha elejted, vagy fogsz egyet és kipucolod a klozit, rendesen.

Bocs a hasonlatért.


Van olyan ember, akiért rajonghatsz, de boldoggá nem tehet, és van, aki mellett boldog lehetsz.

2010. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól írtad ez tényleg bonyolult helyzet!Rossz érzés lehet,de én is azt mondom hogy majd az idő eldönti helyetted,csak addig ne csinálj semmi olyat amit megbánhatsz és a pároddal pedig jobb az őszinteség,de ha úgy gondolod hogy akkor szakítana és nem szeretnéd akkor ne mond el neki!felesleges a múlton rágódni!
2010. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!