Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tetszem neki, vagy csak naiv vagyok? Holnap van az uccsó napja a suliban, utána még kb.18:15-23:00-ig vagyunk (+2 fő, nem pár) együtt színház jellegű programon.

Figyelt kérdés

A helyzet nem egyszerű. 17 vagyok, osztálytársam, nagyon jó barátok vagyunk. Többször felhoztam már a témát(barátnőn keresztül is), de

mindig egy kedves(tényleg az volt, nem irónia) "csak nagyon jó barát"-ot kaptam. Amikor legutóbb felhoztam, akkor az volt, hogy kigyógyultam belőle, csak sajnos ez mostanra megváltozott.

Ami fura, hogy volt egy hét, amikor eléggé kereste a társaságomat, sokat voltunk kettesben, de miután az a rákövetkező héten kicsit utána nyomoztam a témának, megint a már említett válasz fogadott.

Jelenleg úgy veszem észre, hogy zöld utat kaptam, de a már említett előzmények miatt szeretnék tanácsot kérni. Amilyen jeleket látok:

- keresi a társaságom, nem mindig én megyek oda, ahol ő van

- ha egymásra nézünk, különösebb ok nélkül vannak random mosolyok ide-oda

- suli után bennmarad(egyszer volt h 2,5 órát, ebből 2 órát velem, amúgy mostanában olyan 10-15'-eket szokott), ilyenkor álldogálás meg beszélgetés van


2011. máj. 30. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is van egy ilyne osztálytársam..sokáig énis ezt gondoltam..hogy akar vmit...nem..ez nem így van..azért veszed jelzésnek , mert érzel iránta vmit..többet mint barátságot!!!Ő viszont barátként tekint rád!Nem ?:)
2011. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Én kb. ötödik óta szerelmes vagyok osztálytársamba, kisebb-nagyobb megszakításokkal. A legviccesebb, hogy mielőtt összejöttünk volna én megkérdeztem tőle kétszer is, hogy mi lenne ha összejönnénk. Ő is akkor úgy volt, hogy egy nagyon jó barát vagyok, pedig nem úgy jött le: flörtöltünk, ölelgetett, szemeztünk... Csak a bökkenő az volt, hogy egy másik osztálytársamat is ölelgette, sőt őt puszilgatta. Az igazat megvallva, pont azután jöttünk össze, hogy másodjára is megkérdeztem, most pedig fél éve együtt vagyunk és már bánja, hogy elsőre nem mondott igent.

Állj elé, nézz a szemébe és vallj be mindent. Bár, nem tudom, hogy flörtöl-e veled, mert akkor az egy jel lenne. De a saját tapasztalataim alapján azt mondom egy próbát megér. 17/l

2011. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megmondta, hogy baratkent kezel. Mindossze neha zavarban van, mert tudja, hogy erzel iranta. En azt mondom valts taktikat, musor vegen hivd felre, legyel egy kicsit agressziv, csokold meg, es mond meg neki, feladtad, maradjatok csak baratok. Ha kesobb lesz valami, akkor sikerrel jartal, de ha nem, akkor felesleges probalkozni. Bocs.
2011. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, tanulságosak voltak! Nos, azóta van feljlemény - az anyja felhívta anyámat, hogy menjünk át hozzájuk vacsorázni jövő héten, mert szeretnének folytatni egy megkezdett beszélgetést. Az első felét már tőle megtudtam, igaz részleteket nem mondott, de azt lebeszéltem anyámmal.

Ami érdekes: a telefonbeszélgetés után anyámnak is az jött le, hogy ez a meghívás nekem szóló gesztus, egész este igyekezett többet kiszedni belőlem, mondtam, ha lesz barátnőm, szólok!;)

2011. máj. 31. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!