Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ötlet első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötlet első randira elhívni a csajt aratásra?

Figyelt kérdés
Gondoltam meglátná milyen az a falusi kemény munka
2011. máj. 31. 09:58
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat írjatok
2011. máj. 31. 10:01
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha utána már nem akarsz tőle semmit, akkor nagyon jó ötlet.
2011. máj. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
79%

Ha a csaj nem ilyen közegben nőtt fel, riasztó lehet számára, így akár előfordulha az is, h semmi több nem lesz köztetek. Ha viszont az ellentéte igaz a mondatom első felének, lehet, h lesz egy fő plusz segítségetek.

Bár szerintem nem túl romantikus aratás randira hívni a csajt...

2011. máj. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
58%

Kimondottan rossz ötletnek tartom.

Méghozzá különösen a második mondatod miatt.


Mit akarsz? Megmutatni neki, hogy te mennyivel "különb" vagy?

2011. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Smartguy86 ***** válasza:
95%

Naja, minek azt mutogatni, hogy milyen a falusi kemény munka? Vagy talán a csaj is menjen kapálni, vagy ő vezesse a kombájnt??? Főleg ha városi csajról van szó.


Talán majd ha már jártok, akkor megmutathatod neki érdekességképpen, hogy mit csinál a család. De addig ez rossz ötlet.

2011. máj. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%
poénnak hatalmas. én konkrétan 5 perce szakadok és nem mostanában fogok magamhoz térni. ezt a kétsorost beépítem a dumáimba ha megengeded.
2011. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem jó dolog, ha megmutatod neki azt, amit te értékesnek tartasz /az aratás valóban kemény, de értékes munka/. Csak nem első randiként. Ott nem épen egymással, egymásnak lesztek. A randi pedig erről szól.
2011. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
megtanulná mi aza falusi élet!felénka nők még mosogatnak főznek takarítanak és kiszolgálják a férjeiket nem szoliba járnak mint a városi elkényelmesedett szülni nem akarók
2011. máj. 31. 10:18
 9/38 anonim ***** válasza:
84%
Különben ebben tényleg van valami..:)
2011. máj. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Rossz ötletnek tartom ezt az aratásos-randit.

Amúgy kedves kérdező: városi lány vagyok, DE! főzök, mosok, takarítok, szeretnék majd pár év múlva gyerekeket a páromtól.

Nem kell általánosítani, hogy a városi nők lusta, kényelmes plázapu.ncik.

2011. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!