Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez lesz az "első második"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lesz az "első második" csókom. Valami ötlet? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
1-2 héten belül találkozni fogok egy sráccal és nagy eséllyel lesz csók is... Viszont nagyon félek hogy elrontok valamit... Előtte még soha nem csókolóztam.. Vagyis (most el lehet ítélni és tudom hogy ezért csúnya dolgokat fogok kapni) csak egyszer de arra nem emlészem mert nem voltam józan...:S csak azt tudom hogy megtörtént de hogy hogyan arra sajnos nem emlékszem... viszont ez a srác nagyon fontos és nem szeretném elrontani... valami ötlet?
2011. júl. 11. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem add magad, csukd be a szemed és lazulj el, és élvezd, ha ő tapasztaltabb vezetni fog:)
2011. júl. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
szerintem ne csókolózz vele, mert akkor terhes leszel!
2011. júl. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem hülye vagyok csak félek.
2011. júl. 12. 10:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Juj, tragédia!

Mi lesz, ha elrontod?

Semmi. Ő is éppúgy bénázik hidd el. Ne dőlj be a hűdekirályalfahímtapasztaltcsávóvagyok dumának!

34/F

2011. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is féltem az első csüktol de rájössz hogy nincs miért:) csak hagyatkozz az ösztöneidre, ráfogsz érezni;)
2011. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csóktól*
2011. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
xdd
2011. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó mi vicces?
2011. júl. 15. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!