Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fedeztél már fel ismerőst...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fedeztél már fel ismerőst társkereső oldalon, aki ráadásul tetszik is? Mit csináltál?

Figyelt kérdés

Néhány napja regisztráltam és rábukkantam az egyik volt munkatársamra.

Egy volt munkatársamat találtam meg.

Mikor együtt dolgoztunk, már akkor is tetszett, de úgy tudtam barátja van, meg nem is mertem nagyon kezdeményezni.

Szívem szerint írnék neki most, de egyszerre viccesnek és kínosnak érzem az egész szituációt. Mit tennél?


26/F


2011. máj. 31. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rástartolnék,de nem a neten,hanem élőben..22/F
2011. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, élőben próbálkozzál.
2011. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyedülálló vagy? Gondolom, ha regisztráltál. Meg nyilván akkor ő is. Akkor mi a gond? :)


Nincs ebben semmi kínos, szerintem írj neki valami vicceset/kedveset, és ha pozitív a reakciója, akkor akár folytathatjátok is az ismerkedést.

2011. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3 hónapja már nem ott dolgozom, ahol ő.

Azóta nem is beszéltünk. Még a száma sincs meg, csak iwiwen ismerősöm.

2011. máj. 31. 13:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vicces és nem is kínos. Attol ,hogy "láttad" már attol ugyan úgy írhatsz neki lehet már régen el is felejtett.

Sok sikert.

És nem még nem történt ilyen soha.

2011. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg írj neki,hogy nincs-e kedve talizni?
2011. máj. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egy volt általános iskolás osztálytársamat találtam meg. Nem írtam neki, mert annak idején se nagyon foglalkoztunk egymással, azóta meg eltelt több mint 10 év.
2011. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!