Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérdezzem meg tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg tőle?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel közös hullámhoosszon vagyunk és Moziba akarom hívni de még nem járunk. És hogyan kérdezzem meg tőle h Ö FOGJA E FIZETNI A JEGYÉT.
2011. máj. 31. 18:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg h meghivhatod-e ... és ha joindulatu akor aztmondja hogy nem. te meg erre hogy oké. : DDDDD persze ö elvárná h meghivd
2011. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez ne kérdés legyen,hanem kijelentés! XD
2011. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jah,de akkor kétszer leszel moziban ezzel a lánnyal..


Először,és utoljára! DDDDD

2011. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Minimum az első randin fizessd te a jegyét, én például elég bunkónak tartanám, aki nem fizetné és nem azért, mert pénzéhes vagyok, vagy vmi, de ezt így illik, főleg, ha te hívod el
2011. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
úgy illik, h te fizesd a jegyét ha már Elhívod moziba, nem gondolod?
2011. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pontosan tudja a hülyegyerek. Ezért írta vastagbetűvel..XD
2011. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hol vannak a normális pasiik jézusoom..?!
2011. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ne játszuk már az eszünket... igen ő hívja el! de egy mozijegy azért min 1000 és ha soha többé nem látják egymást akkor nehogy már ő fizessen!

Kérdezd meg hogy fizetheted e a jegyét ha a csaj olyan akkor mondani fogja hogy nem akkor te mondd h jó de akkor 1 kólára engedd meg hogy meghívjalak... ennyi... gondolom nem vagy 20-nál több ilyen kérdés alapján főleg, nincs önálló keresete egyikőtöknek se! szval ja már jártok akkor ok h te fizeted a jegyét 1x-1x de így sztem nem... és ez nem a hol vannak a rendes pasik... ha majd 30 körül meghívsz 1 nőt étterembe akkor ok h te fizeted de így szerintem még nem... + ha még nincs köztetek semmi akkor úgymond idegeneket mért te fizetnéd? am mondom ajánld fel! és a csaj gondolkodásától függ!

17/L

az hogy 1 srác fizet valamit az 1 gesztus nem kötelesség! és a gesztus lehet 1 kóla vagy fagyi is! ennyi

2011. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12:31 Nem, ez nem gesztus. Ez egy íratlan szabály. Nem kötelező betartani, de ne csodálkozz, hogy első randi után dob a csaj, mivel ebből a "gesztus"-ből elég sok következtetést le lehet vonni. Jah és ha én vkit meghívok vhova, akkor alap, hogy én fizetem neki, és nem csak ha bnőről van szó. EZT ÍGY ILLIK...
2011. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"ELHÍVÁS" és "MEGHÍVÁS" között van különbség!ha meghívsz valakit,akkor Te fizetsz,ha elhívsz valakit,akkor a saját részét ő fizeti...meghívni randira szokás,elhívni haverokat,barátokat,stb szoktak...szóval szerintem is b*nkóság lenne,ha neki kéne fizetnie a saját jegyét,ha kifejezetten randira hívod el!!
2011. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!