Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy kérdezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kérdezzem meg tőle, hogy ne legyek bunkó?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem és ha látom teljesen megvadít és olyankor nagyon szeretném meg...

Ezért arra gondoltam, hogy 1x félrehívom és pénzt ajánlok neki, hogy lefeküdjön velem, de mivel mivel még soha nem csináltam ilyet nem tudom hogyan lehetne úgy megkérni, hogy neki se legyen megalázó és én sem egy bunkóként tűnjek fel előtte. Meg sztetek mennyi pénzt kéne felajálanom normális kereteken belül? Én 10 ezer forintra gondoltam, de ez az összeg mehet egészen 30 ezerig. Egyébként járnék is vele, de ő sztem nem járna velem, ezért is akarom így csinálni.


Bunkók, kötekedők, trollkodók ne írjanak!

Köszönöm


2011. szept. 17. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz be neki (ezt szűrtem le), akkor olyan 100 ezer forint feletti összegre lesz szükséged. Ez persze nagyban függ a lány anyagi helyzetétől és értékrendjétől.
2011. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Inkább ne kérd meg !
2011. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem mindegy hogy csinálod,de mindenképp örökítsd meg az eredményt, mert akkora pofont fogsz kapni, hogy a Holdig repülsz és ezt látni akarom :)


Na most komolyan, eszedbe ne jusson ez! A legmegalázóbb, ha valakit lek*rváznak. Ha ezt stílusosan és kulturáltan teszik az még inkább megalázó, te pedig épp erre készülsz. Szóval nagyon gyorsan felejtsd ezt el és vegyél neki virágot, ha ismerkedni akarsz.

2011. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbálj meg járni vele .... bár ha ilyen vagy akkor inkább, gondolkozz el egy kicsit, hogy mire is készülsz és hogy erre ő hogy reagálna .

Egyébként meg ez bunkó dolog mindenképp, és még szépen fejeztem ki magam!

2011. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem fog belemenni. 30k-ért - ha nem hivatásos - nem fogja kockáztatni, hogy k*rvának tartsák (10-ért meg pláne nem, a sarkiak kerülnek annyiba).
2011. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha nem jössz be neki, nincs esélyed
2011. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem verném nagydobra, hogy mit csinált és mennyiért. Nem vagyok ilyen egyébként, de ez a lány tényleg nagyon vonzó és szeretném ha összejönne vele ez a dolog. Az anyagi helyzetéről sem tudok sokat, de facebookon árulja a cipőit, tehát sztem nem gazdagok.
2011. szept. 17. 22:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Te ilyet ne csinálj, ez nagyon rossz ötlet! Képzeld el a reakcióját! Azt fogja mondani hogy nem vagy normális, fúj. Másnap meg már minden közös ismerősötök fogja tudni hogy mire akartad rávenni. Ezt szerintem gyorsan felejtsd el, és még csak meg se említsd senkinek!

Vagy küzdj a lányért, és alakíts ki vele egy kapcsolatot, vagy ha mindenképpen szexre vágysz, akkor szedj fel valakit, vagy menj el egy hivatásoshoz!

2011. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vegyél tőle cipőt. Ha megkérdezi, hogy minek kell, mondd azt, hogy azért mert a Tiéd volt.


Jobban fog neki tetszeni, mint ha ajánlasz tízezret. Persze, lehet, hogy perverznek néz, de akkor tegyél rá még egy lapáttal és kérdezd meg, hogy bugyit mennyiért árul :D

2011. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem mindenképp szexre vágyom, az lenne a legjobb, ha járnék ezzel a lánnyal, de én tudom, hogy ez esélytelen, így ez tűnne a legjobb megoldásnak.
2011. szept. 17. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!