Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam fel magamra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra egy ilyen fiúnak a figyelmét? (lent)

Figyelt kérdés

Van az osztályomban egy fiú (2 hét múlva vége a sulinak és utána már nem leszünk osztálytársak és 1 évvel idősebb is nálam szóval ideáis) aki nagyon bejön nekem, de nem tudom hogyan "nyissak"egyilyen tipusú fiú felé:

eléggé zárkózott, elegáns, komoly. Nagyon furcsa, de az utóbbi időben úgy érzem hogy minden tekintetben illik hozzám és nagyon sokat álmodok ele. Nagyon szeretném pl. átölelni. Úgy hallottam, hogy szeretne egy kapcsolatot. Fura, mert van egy lány aki tiszta idióta, de szép és fa*zságokal produkálja magát és kb. mindenkinek tetszik és néha (bár inkább tavaly) ott legyeskedett körülötte és a fiú nem utasítatta el annyira,de szerintem normális kacsolata olyan tipusú lánnyal nem lenne... Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét?

Elsősorban a leírthoz hasonló fiúk válaszát várom! :)

(Bocs, hogy kicsit sok a szóismétlés :D )


2011. máj. 31. 19:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

(előző vagyok) Ajánlom figyelmedbe a következő kisfilmet:

http://www.youtube.com/watch?v=r9OQNsx51Uc


Ez a kedvencem.

A ballagás, ás az utolsó napok már nagyon lazák, simán megadhatod neki a telefonszámodat mindenféle szerelmi vallomás nélkül is, hogy szivesen találkoznál vele a nyáron is. :)

2011. jún. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ilyesmi típus vagyok (kivéve az eleganciát :) ). Leírom én is a történetemet, hátha tudsz belőle okulni (azért ebből az egy esetből ne vonj le messzemenő következtetéseket). Szintén eléggé későn érő vagyok, szerintem úgy 8. osztály környékén már egy ideje szerelmes voltam egy osztálytársamba (6 osztályos gimnáziumba jártunk). Ő kb. megfelel a nálatok szereplő szép lánynak, azért nem volt tiszta idióta :).


Mondjuk azt, hogy egymás körül legyeskedtünk, igazából nem is biztos, hogy tetszettem neki, de 2-3-szor elhívott ide-oda, én pedig nemet mondtam. Most biztos nagyon csodálkoznak azok, akik 13 évesen elvesztik a szüzességüket, de én úgy láttam, hogy nincs még itt annak az ideje (mondjuk volt még pár ok, de erre most nem térek ki). Utána már ez a "legyeskedés" elkezdett csökkenni, és semlegessé váltunk egymás számára. A végzős év végén viszont ismét szerelmes lettem egy osztálytársamba, akivel azóta is, már lassan 1 éve együtt vagyunk. Később kiderült, hogy korábban is tetszettem neki(ő felelne meg neked?). Amikor néha eszembe jutott, mi lett volna, ha..., mindig konstatáltam, hogy szinte egyáltalán nem illettünk volna össze azzal a lánnyal.


Eddig a szép és jó. Mostanában viszont, ahogy hullámvölgybe ért a kapcsolatunk, egyre többször eszembe jut a korábbi lány, hogy talán mégis össze kellett volna jönnöm vele :S Persze amilyen voltam abban az időben, ehhez legalább az kellett volna, hogy visszamenjek a jövőből, és jól pofánvágjam magam :)


De hogy a kérdésedre is válaszoljak ( :) ), azt tudom csak javasolni, hogy hívd el valahova, ahol kettesben lehettek. Ha olyan f@sz (mint én), hogy simán nemet mond, akkor pedig próbálkozz még egyszer. Ha ez se jön be, de úgy érzed, hogy ér annyit a gyerek, mondd el neki, hogy tetszik neked/többet szeretnél vele együtt lenni/járni szeretnél vele/tök jófejnek tartod, és ezért hívtad el, ugyanis az is lehet, hogy nem érti, hogy miért is tettél így. Ki tudja, lehet, hogy csak nem akarja elhinni, hogy te hívod? ;)


Női testbeszéd terén nem tudok segíteni, én még csak nem is veszem a lapot :) F/20

2011. jún. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
00:42: (előző vagyok) jó kis videó! Érdekes a helyzet, de ez tényleg így van, hogy az ilyen szép lányok jó részének ilyen kicsi az önbizalma? :O Ráadásul (amennyire meg tudom ítélni) a szemüveges nem egy túl jó pasi. Ez a kisfilm alapjaiban rengette meg a nézeteimet. :)
2011. jún. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"kisfilmes" Valójában mégeggyel előzőbb voltam. :D

Szerintem simán elképzelhető. Főleg, ha belegondolsz, hogy hány "irigylésre méltó" szépség lesz öngyilkos. Mennyien vannak, vagyunk (én, férfiként is) elégedetlenek a testünkkel, pedig lehet, hogy minden rendben. A dolgok a "fejben" dőlnek el. Lehetsz duciként is nagyon dögös csaj, ha azt sugárzod, és lehetsz akármilyen szépként is egy jellegtelen, ha azt. Mindenkinek megvan a maga keresztje. Más kérdés, hogy ki hogy dolgozza ezt fel.

2011. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el könyvtárba, aztán "véletlenül" kerüljenek elő a kámaszutra könyvek, és fejezd ki, hogy mennyire szereted ezeket, azzal ha nem hívod fel magadra a figyelmet akkor semmivel se. Sőt akkor talán még el is vesz feleségül.

Én is így fogtam a pasimat, egy milliárdost, és azóta boldog házasságban élünk. 22/F

2011. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

22/F így fogta a pasiját?! De ind 1 az egész amit írtálhülyeség...

A öbbiknek meg köszönöm a válaszokat! A videót ismerem és imádom :)

2011. jún. 3. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!