Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el a kiszemelt lányt randira?

Figyelt kérdés

Van egy lány a sulban aki megtetszett és szeretném elhívni randizni csakhogy nincs túlsok gyakorlatom ebben.

Ki mit gondol ha így hívnám el eljönne?

Szia bocs hogy csak így ismeretlenül leszólítalak de szoktalak látni szünetekben és olyan aranyosnak nézel ki ezért gondoltam megkérdezem hogy lenne e kedved randizni?.....szóval vélemény? netán tipp?


2011. máj. 31. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát próbáld meg. De azért az aranyosan nézel ki kicsit vicces. Hány éves vagy?

Amúg egy tipp: ha szűk az iskolád folyosója, menj neki véletlenül, és utána nézz mélyen a szemébe xD

de ez csak rohadt szűk iskolákban lehet :(:D

2011. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Több az esélyed ha simán odamész hozzá beszélgetni először. Szia, mizujs? Melyik osztályba jársz? Milyen órátok volt/jön? Aztán pedig mondod, hogy majd még beszélünk, és legközelebb megint keresed. Ha egyből a randival jönnél én például nem tudom hogyan fogadnám. Mert ha nem te lennél az ideálom lehet, hogy nemet mondanék. Viszont ha megismerlek, ismerkedünk, és úgy hívsz el, hogy már beszéltünk előtte, akkor szabad az út. Hajrá!;) 15/L
2011. máj. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat ház majd alakul valahogy még nem tom meg tartok tőle hogynemet mond...


Első válaszolónak:

15 vagyok.

2011. máj. 31. 20:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom bennem most hirtelen elő jöttek a romantikus hajlamok, én helyedbe oda vinnék neki egy szál virágot és

megmondanám neki hogy tetszik és kérnék tőle egy randevút.

Gondolom hogy te egy biztonsági játékos lehetsz, akkor viszont valakitől megkérdeztetném tőle hogy egyáltalán tetszel-e neki ne hogy pofára essél, az nem igazán használ

az önbizalomnak különösen ha ez az első bevetésed.

De azért sok sikert kívánok.:D

2011. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gimibe jársz?
2011. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen oda
2011. máj. 31. 21:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Szegedre?

Hazudhatsz is.

2011. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mért nem veszed fel msn-re vagy beszélgetsz vele fészbukon??


Így sokkal könnyebb lenne....

2011. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Könnyebb az biztos, de elég töketlen megoldás ott elhívni randizni. (: Az még okés, hogy ott beszélgettek előtte.
2011. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!