Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a kiszemelt fiú elhívjon randira?

Figyelt kérdés
Egy edzésre járunk. Msn-en szoktunk néha beszélgetni az edzésről legtöbbet. Mikor versenyem volt, akkor sokat segített. Vannak elszólásai, amiket nem tudok mire vélni. Pl.: csini vagy a képen; ha gondolod mutatok pár technikát (ezt edzéssel kapcsolatban írta); meg hogy fáj a háta, majd egyszer maszírozzam meg.
2009. szept. 28. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Legegyszerűbben konkrétan meg kellene mondanod neki mit akarsz vagy elég érthetően utalni arra hogy nem közömbös a számodra és akarsz valamit tőle :)
2009. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:) igazad van ez jó ötlet:)
2009. szept. 28. 20:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelmű, hogy tetszel neki, hiszen amiket mond, az flörtölés. ha nem tetszenél neki, akkor nem mondana ilyesmiket, hogy masszírozd meg... az egy elég bizalmi dolog. te is kezdj el vele flörtölgetni és mondd azt egyik edzés után, hogy szívesen meginnál valahol egy teát/üdítőt, de egyedül nincs kedved... és mosolyogj hozzá szépen. ha nem teljesen hülye a srác, venni fogja a lapot.
2009. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam a híres capucinodról,amit csak te tudsz készíteni... Csinálsz nekem is egyet?????:)Pls.::))
2009. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20:20 jól mondja! Ha nekem nbem tetszik egy lány, akkor nem tudom neki azt mondani, hogy masszírozzon meg. Méghozzá nagyon nem. Legyélmindig kedves vele és amikor beszélgettek, akkor tapadj a tekintetére. Kövesd úgy mint egy mágnes. A testeddel kissé sűrűbben fordulj felé. Legyél a bizalmasa és ne vonj gátat, ha rosszat kérdez, inkább vicceld el! Ha ezekből nem veszi a lapot, akkor kezdeményezz óvatosan!

:-D

2009. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:) bejött
2009. szept. 29. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!