Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A többi embernek is olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi embernek is olyan érzése van a társkereséssel kapcsolatban, hogy tűt keres a szénakazalban?

Figyelt kérdés
Vagy csak én érzem így?
2011. máj. 31. 23:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nagyok az elvárásaid?
2011. máj. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az a tapasztalatom hogy a normális csajok két részre oszlanak, az egyiknek van pasija, a másik meg úgy válogat hogy nem igaz.
2011. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát annyi az "elvárásom", hogy érzelmek nélküli kapcsolat nekem nem kell.
2011. jún. 1. 00:10
 14/22 anonim ***** válasza:
Igy van ahogy mondod. Viszont, ha az nagy elvaras, hogy valaki ne viselkedjen idiota mediaribanc mintajara, akkor igen, tul nagyok az embereknek manapsag az igenyei.
2011. jún. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én is így érzem, de igazából még rosszabb. A tűt meg lehet keresni mágnessel, ami barátról/barátnőről nem mondható el. :D

Van akinek bejött, hogy megtalálta a párját agykontrollal, de ahhoz rengeteg hit kell, és sok programozás. Van akinek meg AK nélkül is megy, úgyhogy kár ezen görcsölni, bár megértem, hogy nem könnyű...


20/l

2011. jún. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kozhely, de igaz. Minel jobban keresel, annal rosszabb lesz. Akkor talal rad akit igazan szeretni fogsz, amikor abszolut nem szamitasz ra!
2011. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem csak te érzed így, én is.

Az elmúlt 4 hónapban kb. 5 lánnyal próbáltam kezdeni valamit. Az egyik egy r.banc aki 1 hét után az összes pasiját megcsalja, a másik egy alkoholista aki részegen mindenkire rámászik,, a többit hadd ne soroljam....


Ezen kívül semmi elvárásom. Csak ez az egy. De úgy látszik pont ez az egy, ami nem nagyon jön össze.

2011. jún. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

amúgy azt birom h jaj nincs 1 normális csaj se.. én normális pasit nem találok:D

valamit nagyon rosszul csinál mindenki:D

bár ahogy az első írta:D én is csak sodródom :D így a legjobb, előttem áll még az egész élet:) ki kell élvezni h most csak a barátoknak és a családnak lehet élni!

17/L

2011. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk érdekes....itt a legtöbb ember szép emberi értékekről prédikál, a való életben meg ugyan olyan kutyául viselkedik a többi emberrel, mint azok, akiket itt annyira nem bír....ez van sajnos
2011. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát amúgy én meg tudom találni a rendes embereket, de beléjük szeretni már azért nem olyan könnyű... Az vagy jön, vagy nem :S És nekem mindig vagy nem jön, vagy "rosszkor" jön, vagy stb.... Szóval nem jön össze :'( Olyan nehéz...
2011. jún. 1. 16:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!